Yapay zekalar hacklenebilir mi?

581710

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar iyi geceler, soru başlıktaki gibi aklımda bir dünyanın yok oluşu senaryosu kurdum. Yapay zekalar insanları öldürmek için harekete geçtiler diyelim onların amaçlarını ve var oluşlarını değiştirecek hackerlar vs. olabilir mi? Bu arada ciddiyim arkadaşlar yapay zekanın insanlığı yok edeceği şüphesiz.

Arkadaşlar iyi geceler, soru başlıktaki gibi aklımda bir dünyanın yok oluşu senaryosu kurdum. Yapay zekalar insanları öldürmek için harekete geçtiler diyelim onların amaçlarını ve var oluşlarını değiştirecek hackerlar vs. olabilir mi? Bu arada ciddiyim arkadaşlar yapay zekanın insanlığı yok edeceği şüphesiz.

Yapay zeka da insanlığın ürünü olduğu için elbet bir kusuru olacaktır. Yani dedikleriniz mantıklı. İnsanlığın sonunu yine insanlık getirecek.

Terminator 3

Her yapay zekanın destruction komutu veya kodu vardır, zaten önemli yapay zekaların sunucularına o hekır abilerimiz erişemeyeceği için hiçbir zaman ne sızıntı yaşarlar Ne'de dump edilip farklı bir amaç için kullanılabilir. Umarım post ironidir.

Yapay zekalar insanları öldürmek için harekete geçtiler
Resim çizen: Çoğalma text, van gogh style, portrait.
Chat yapan: Üreme yoksa!!!!
Bana sorarsanız CS:GO yapay zekalarından farkları yok kaçarsanız yetişemezler. Yani kaçmanızada gerek yok resim çizerek chat yaparak sonumuzu getirecekler mi bilemem.

Her yapay zekanın destruction komutu veya kodu vardır, zaten önemli yapay zekaların sunucularına o hekır abilerimiz erişemeyeceği için hiçbir zaman ne sızıntı yaşarlar Ne'de dump edilip farklı bir amaç için kullanılabilir. Umarım post ironidir.

İroni değil ciddiyim.

Hocam 14 yaşından beri bu sektördeyim şu an 19 yaşındayım sen düşün kaç tane yapay zeka projesi gördüm, inceledim.

Hocam, ben de 8 yaşımdan beri sektördeyim, 14 yaşımdayım. Sana gelecekte ne kadar gelişeceklerini söylüyorum, sen bana kaç tane yapay zeka projesi gördüm inceledim diyorsun :d

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı