Yapay zekalar hacklenebilir mi?

Hocam, ben de 8 yaşımdan beri sektördeyim, 14 yaşımdayım. Sana gelecekte ne kadar gelişeceklerini söylüyorum, sen bana kaç tane yapay zeka projesi gördüm inceledim diyorsun :d
8 Yaşında sanırım ilk py projenizi yazdınız 😀 ben size ne diyorum siz bana ne diyorsunuz. Yapay zekalar bir sunucuya bağlıdır o sunuculara sızmak fake wifi gibi basit şeyler ile olmuyor. Ağır troll veya ergen hevesine kapılmışsınız.

8 yaşında sanırım ilk py projenizi yazdınız 😀 ben size ne diyorum siz bana ne diyorsunuz. Yapay zekalar bir sunucuya bağlıdır o sunuculara sızmak fake Wi-Fi gibi basit şeyler ile olmuyor. Ağır troll veya.

Hocam 8 yaşımda başladım derken C++ veya py projelerinden değil Scratch gibi mantık istemeyen şeylerle uğraşıyordum programcıların programlamaya nasıl başladığını biliyoruz zaten.

Ergen hevesine kapılmışsınız.

Böyle olduğunu sanmıyorum. Bunun dışında söylediklerinizde haklı olabilirsiniz hocam özür dilerim :( (ciddiyim) ama yine bu düşüncelerimden vazgeçmeyeceğim yapay zeka şüphesiz insanlığın sonunu getirecek. İyi günler hocam.

Hocam 8 yaşımda başladım derken C++ veya py projelerinden değil Scratch gibi mantık istemeyen şeylerle uğraşıyordum programcıların programlamaya nasıl başladığını biliyoruz zaten.

Böyle olduğunu sanmıyorum. Bunun dışında söylediklerinizde haklı olabilirsiniz hocam özür dilerim :( (ciddiyim) ama yine bu düşüncelerimden vazgeçmeyeceğim yapay zeka şüphesiz insanlığın sonunu getirecek. İyi günler hocam.
Kusura bakmayın ufak patlama yaşamış oldum fakat dediğim gibi yapay zekalar insanlığın sonunu getiremez. Yolculuğunuzda başarılar dilerim.

Kusura bakmayın ufak patlama yaşamış oldum fakat dediğim gibi yapay zekalar insanlığın sonunu getiremez. Yolculuğunuzda başarılar dilerim.

Hocam harbi son konuşmalarımız bayağı komiğime gitti ne yaparsak karşılığını o şekilde alıyoruz :D başarılar size de iyi günler tekrardan. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı