Yapay zekaya Technopat'tan okutulan metin nasıl olmuş?

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 902
Makaleler
42
Cyberpunk 2077'deki V (kadın) karakterinin ses örnekleri üzerine yapay zeka ile metin okuttum. Yorumlarsanız sevinirim.

Ses kaydı;

Okunan metin bu konuda @kt2 isimli üyenin son mesajı.
Consuming a lot of English media will definitely help (movies, music etc.). You'll be able to pick up common talking cues in a short time and fix most of your sentence comprehensiveness while improving complexity of them.

You're pretty good for the most part, but there are some areas where it feels more turkish than english.

Bilmeyenler için V orijinal sesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Güzel. Doğal olmadığı çok belli ama.

Şu meşhur "navy seal copypasta" okuttum daha doğaldı, sanıyorum verilen sample ile de ilgisi var. Metin doğası gereği +18 ama merak eden olursa şuraya bırakıyorum.

Hangi yapay zeka hizmeyinden yaptınız baya başarılı.

ElevenLabs. İstediğin kişinin ses örneklerini veriyorsun, biraz ayar çekiyorsun fena olmuyor. Recep Baltaş, Arthur Morgan vb. aklımda bir kaç isim var başlangıç için V'yi seçtim denemelere.

Seste yapaylik var ama anlaşılma konusunda gayet iyi.

Arthur Morgan'ın sesi de gayet iyi olur.

Arthur'u yapacağım da arka plan sesi olmayan temiz diyaloglar Youtube'da 9 saat falan. Onu ayırması yüklemesi, sample seçmesi gözümde büyüyor.

Şunu da fark ettim Türkçe konuşan kişilerin sesinden vurguyu İngilizce yapamıyor. Recep Baltaş için sample attım, başka tanımış kişilerin ama bir uyumsuzluk oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı