Yapılmayan alışverişin onay kodu geldi

Heisenbergin

Hectopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Kimya Öğretmeni
Arkadaşlar, bugün İninal'den yapmadığım bir alışveriş için onay kodu geldi. Getir'den 622 liralık alışverişiniz için onay kodunuz şudur diye fakat ben böyle bir alışveriş yapmadım. Bu nasıl olmuş olabilir ve ne yapmam lazım?

Arkadaşlar, bugün İninal'den yapmadığım bir alışveriş için onay kodu geldi. Getir'den 622 liralık alışverişiniz için onay kodunuz şudur diye fakat ben böyle bir alışveriş yapmadım. Bu nasıl olmuş olabilir ve ne yapmam lazım?
Birileri kart bilgilerinizi ele geçirmiş.Kartta para varsa kalan parayı kullanın ve destek ile görüşüp kartı iptal ettirin.Yeni kart alın sonra da.

Nereden edinmiş olabilirler, Getir'de mi bir problem var acaba, arkadaşıma da gelmiş şimdi.

Getir hacklenmiş olabilir Yemeksepeti gibi. ya da bir hata olmuştur getir de para çekmeye çalışıyordur.

Buraya danışmak yerine bir an önce müşteri hizmetlerinden destek almanız daha uygundur. Herhangi bir dolandırma hırsızlık vs. varsa zaman kaybı daha büyük sıkıntılara yol açar.

Arkadaşlar, bugün ıninal'den yapmadığım bir alışveriş için onay kodu geldi. Getir'den 622 liralık alışverişiniz için onay kodunuz şudur diye fakat ben böyle bir alışveriş yapmadım. Bu nasıl olmuş olabilir ve ne yapmam lazım?

Telefonunuzu yazmış olabilirler. Ama Yemeksepeti desteğe ulaşabilirsiniz.

Birileri kart bilgilerinizi ele geçirmiş. Kartta para varsa kalan parayı kullanın ve destek ile görüşüp kartı iptal ettirin. Yeni kart alın sonra da.

Hocam aksiyon mu arıyorsunuz. Hemen atlamayın önce ihtimalleri elden geçirelim.

Zaten
Telefonunuzu yazmış olabilirler. Ama Yemeksepeti desteğe ulaşabilirsiniz.

Hocam aksiyon mu arıyorsunuz. Hemen atlamayın önce ihtimalleri elden geçirelim.
5 TL hocam kart.5 TL vermemek için güvende olmamak mı istiyorsunuz?

Karttaki tüm parayı başka hesaba aktardım. Bir şekilde hesap bilgilerim çalındı, telefon onayı olmasa soğuk su içecektim. Nasıl oldu bilmiyorum ama Getir'de bir problem olduğunu düşünüyorum, ödeme bilgilerimi bir şekilde sızdırdılar oradan.

Geri
Yukarı