Yapılsa güzel olurdu dediğiniz oyun konuları

Öyleyse şimdilik bu hayalini SAMP sunucularıyla giderebilirsin :) Emin ol şu anki yapay zekaya sahip bir NPC'nin sunabileceğinden daha fazlasını sunar.
Samp ı pek bilmiyorum, mta yı biliyorum. Çok trolleyenler oluyor ve rol beni bir süre sonra sıkıyor. Freeroam daha oşuma gidiyor.

Samp ı pek bilmiyorum, mta yı biliyorum. Çok trolleyenler oluyor ve rol beni bir süre sonra sıkıyor. Freeroam daha oşuma gidiyor.
Maalesef roleplay deneyimin kalitesiz sunucularda başlamış. Yabancı olarak LSRP, RCRP; Türkçe olarak ise Vendetta RPG gibi sunucularda böyle olaylar çok az yaşanır ve sonucu sunucudan yasaklanmaya kadar gider. MTA teknik olarak SAMP'a göre daha iyi olmasına rağmen maalesef roleplay sunucusu yok.

Yapılsa güzel olurdu dediğiniz oyun konuları neler? Veya zaten isteğinize uygun bir oyun var mı ve nasıl?
Hem multiplayer hem singleplayer bir gerçek dünya simülasyonu oyununu isterdim. Eğer böyle bir oyun çıkar ve sistemim yeterse başından kalkmayacagima eminim. Belki imkânım olur kendim yaparım. Yani günümüz sistemlerinde oynanılabilecek bir oyun gibi görünmüyor fakat 10 yıl önceki ekran kartları, görüntü kaliteleri, oyunların görüntü kaliteleri gibi şeylere baktıkça 10 yıl sonra bu tip bir oyun görebileceğimizi düşünüyorum.

Matrix.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VR gözlük ile.

Geri
Yukarı