Yapılsa güzel olurdu dediğiniz oyun konuları

Yetenek kullanabildiğimiz futbol veya basketbol oyunu. Böyle rakibi donduracaksın, çalım atıp alevli şut çekeceksin. Kafa topu demeyin, 3D bir oyun daha iyi olur. Böyle FIFA oyununun fantastik versiyonu gibi.

Gezegenler arası seyehate imkan veren bir bilim kurgu - açık dünya oyunu
15 adet gezegene gerçek zamanlı uzay gemimiz ile gitmek. Skyrim kafası, yolda seyehat ederken başımıza herhangi bir olay gelebilir. Uzay haydutları mesela, çeşitli imparatorluklar vs.

TPS/stealth türünde bir oyun, konusu;
oyunu ve bölüm tasarımı çok iyi olacak. Rusya, amerika veya çeşitli ülkelerin gizli üsslerine, askeriyesine sızan bir paralı asker olacağız oyunda. Gizli bölmeler olacak, oyun 85 yılında geçecek ve önceden icat edilmiş yüksek teknoloji çok gizli silahları çalacağız falan. Bu oyunu sağlam oynanış ve bölüm tasarımı ile harmanladığın zaman çok keyifli bir oyun olurdu.

Gezegenler arası seyahate imkan veren bir bilim kurgu - açık dünya oyunu
15 adet gezegene gerçek zamanlı uzay gemimiz ile gitmek. Skyrim kafası, yolda seyahat ederken başımıza herhangi bir olay gelebilir. Uzay haydutları mesela, çeşitli imparatorluklar vs.
Mass Effect Andromeda anlattıklarını gerçekleştiren bir oyun.
TPS/stealth türünde bir oyun, konusu;
oyunu ve bölüm tasarımı çok iyi olacak. Rusya, Amerika veya çeşitli ülkelerin gizli üslerine, askeriyesine sızan bir paralı asker olacağız oyunda. Gizli bölmeler olacak, oyun 85 yılında geçecek ve önceden icat edilmiş yüksek teknoloji çok gizli silahları çalacağız falan. Bu oyunu sağlam oynanış ve bölüm tasarımı ile harmanladığın zaman çok keyifli bir oyun olurdu.
Hitman: Absolution bu anlattıklarınla biraz uzaktan alakası olan bir oyundur, denemeni tavsiye ederim.

Mass Effect Andromeda anlattıklarını gerçekleştiren bir oyun.

Hitman: Absolution bu anlattıklarınla biraz uzaktan alakası olan bir oyundur, denemeni tavsiye ederim.
2 kere bitirdim ve bitireli çok uzun zaman oluyor. Gizlilik oyunları çok çıkmaz normalde, Splinter cell serisi, hitman serisi MGS 4'ü bitirmesemde bir mağazaya emulator kurup kasa kasa oynadığımı hatırlarım. MGS5, Thief çoğunu oynadım. Ben yeni yapımlar bekliyorum, değişik bir stealth oyunu. Ve böyle bir oyun uzun zamandır çıkmadı diye hatırlıyorum.

Hitman'ın seneryosu benim anlattığım tarzda değil hem.

Tamamen gerçek yaşamı uyarlayan ( rp değil ) her detayıyla tüm gerçekleri anlatan bir oyun olsa çok güzel olurdu , istediğimiz ülkede başlayabildiğimiz, tüm gerçekleriyle yaşadığımız bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı