Yapmak isteyip yapamadığınız hobileriniz neler?

die for you

Picopat
Yer
Holyvuud
Daha fazla  
İk ben.
Kaykay almayı hareket yapmayı öğrenmeyi çok isterdim, ama :( alamadım çünkü zamanında devlet staj paralarını ödemedi, benim almak istediğim kaykay 750 TL'den 1000 TL'ye çıktı, şimdi ödenecek diyorlar ama iş işten geçti, hevesim kalmadı artık.
+Şunu yazarken arka planda vay benim hayallerim çalmaya başlaması şans olamaz yaa.

Hayat. Yaşamak hobim ama yaşayamıyorum :D konuya dönecek olursak Futbol'a ilgim var. Başaracağıma inanıyorum ama hala kendimde eksikler görüyorum.

İk ben.
Kaykay almayı hareket yapmayı öğrenmeyi çok isterdim, ama :( alamadım çünkü zamanında devlet staj paralarını ödemedi, benim almak istediğim kaykay 750 TL'den 1000 TL'ye çıktı, şimdi ödenecek diyorlar ama iş işten geçti, hevesim kalmadı artık.
+Şunu yazarken arka planda vay benim hayallerim çalmaya başlaması şans olamaz yahu.

Benim hayalim okuyup Amerika'ya gitmek ama yapamıyacağım gibi görünüyor İngilizce çok zor ve cidden alışamıyorsun

Fotoğrafçılığa başlamayı çok isterdim. Dandik kameralarla pek fena olmayan fotoğraflar çekebiliyorum, potansiyelim olduğunu düşünüyorum. İmkanım ve zamanım olsa hemen başlayacağım ama yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı