Yaptığım 4 Dakikalık Çizgi Film

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Piknik Ailesi

Çok çılgın bir aile olduğu ortada. Biraz değişik oldu ama yorumlarınızı bekliyorum :) Seslendirmeleri koyduktan sonra daha güzel olacak. Şimdilik tamamlanmamış hali bu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
güzel olmuş kendini bu alanda geliştirmelisin ilgin varsa.
İlgim yok. Sadece ödev amaçlı yapmıştım :) Kırmızı başlıklı kız olarak başladım fakat arka planı falan bulamayınca kendi kafamdan bir şeyler yaptım :)

''Beğendiler Oley!'' fena koptum. Elinize sağlık, güzel olmuş ama geliştirilmesi lazım. :)
Teşekkürler. Ödev amaçlı yaptığım için daha fazla uğraşacağımı sanmıyorum ve zaten ücretsiz üyelik olduğu için 2 haftalık bir kullanım süresi var. 1 aylık standart üyelik 40$ civarında. O yüzden daha fazla buradan uğraşmam :)

Hangi programdan yapıyorsun ? Biraz bilgilendirir misin ? Benimde merağım var çizgifilm yapmaya

Goanimate sayfası üzerinden yaptım. 2 haftalık ücretsiz üyelik veriyorlar size. Karakterleri, hareketleri falan hepsi sitenin içerisinde var. Çok eğlenceli bir sayfa. Fakat en fazla "sanırım" 5 dakika civarında yapmana izin veriyorlar. Parça parça yapıyorsun hepsini. Mesela slayt şeklinde. Part part ayarlıyorsun bölümlerini.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı