Yaptığım beat nasıl olmuş?

Ciarus

Hectopat
Biliyorum Mix'i biraz kötü. Galiba yapalı 2-3 ay falan oldu. FLP dosyasını kaybetmesem Mix'ini düzeltebildiğim kadar düzeltip paylaşmak isterdim lakin maalesef ki kaybettim proje dosyasını. Bir kenara atmaya kıyamayacağım hoşuma giden bir beat idi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reverb verebilirdiniz hafif. Kick Snare, Hi-Hat, Percussion, Deep Bass melodinin önüne geçiyor. Bir de tek düz gitmiş. Alta hafif piyano ekleyebilirdiniz mixsiz. Yine de elinize sağlık.

Reverb verebilirdiniz hafif. Kick Snare, Hi-Hat, Percussion, Deep Bass melodinin önüne geçiyor. Bir de tek düz gitmiş. Alta hafif piyano ekleyebilirdiniz mixsiz. Yine de elinize sağlık.
Evet haklısınız ya. Keşke proje dosyasını kaybetmeseydim. Yarım kalmış bir beat gibi işin aslı.

Hocam bu Deep House türünün beatleri sardı gibi. Galiba bunu liste dışı yapıp başka bir Deep House beat yapacağım. Bu sefer Uzi Vibe'da vermek istiyorum beate.

Son düzenleme:
Evet haklısınız ya. Keşke proje dosyasını kaybetmeseydim. Yarım kalmış bir beat gibi işin aslı.

Hocam bu Deep House türünün beatleri sardı gibi. Galiba bunu liste dışı yapıp başka bir Deep House beat yapacağım. Bu sefer Uzi Vibe'da vermek istiyorum beate.

Hocam o zaman biraz daha karanlık bi türe girişmeniz gerek. Dark Trap Beat yazın YT ye anlarsınız demek istediğimi.

Geri
Yukarı