Yaptığım çizim vitrini nasıl olmuş?

• Konuyu başlatan Ynka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 634

Ynka

Hectopat
Merhaba bir süredir After Effects ile çizim vitrini yapıyorum yaptığım çizim vitrinlerini Steam'deki bilinen tasarımcılara atıp fiyat bilgisi aldım böyle bir tasarımı 30 TL - 50 TL arası yapıyorlar bende yapmaya çalışıyorum sizinde fikrinizi almak istedim sizce ilk tasarımım nasıl olmuş. Boyutu 4 MB'den büyük olduğu için siteye yükledim GIF'i oynat diyerek görebilirsiniz

Merhaba bir süredir After Effects ile çizim vitrini yapıyorum yaptığım çizim vitrinlerini Steam'deki bilinen tasarımcılara atıp fiyat bilgisi aldım böyle bir tasarımı 30 TL - 50 TL arası yapıyorlar bende yapmaya çalışıyorum sizinde fikrinizi almak istedim sizce ilk tasarımım nasıl olmuş. Boyutu 4 MB'den büyük olduğu için siteye yükledim GIF'i oynat diyerek görebilirsiniz
Yazı fontu değiştirilebilir. Onun dışında çevredeki alevler etrafını kaplamak yerine çarprazlama bir şekilde sağ alt köşede bütünleşse daha hoş olabilir gibi, onun dışında güzel gözüküyor. Eline sağlık.

Güzel olmuş başlangıç için ama bu tarz şeyler her yerde var. Biraz daha farklı ve yaratıcı yapmanız daha güzel olacaktır.

Kötü olmuş. Font kötü logo da kötü ama Saber efekti güzel kullanılmış. Bu işin üstüne biraz düşersen yapılmıyacak bir şey değil, kolay gelsin 👍

Geri
Yukarı