Yaptığım GTA V videosu nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam ama en azından birazcık uğraştım:) Adobe Premiere Pro zor bir program bu arada.
Elbette... Kimse bunları bilerek doğmuyor.
Zamanla olacak şeyler. Yarın yapsanız mutlaka bu yaptığınızdan daha iyisi olacaktır.
Sevgilerle. 👐

Video başında kadın öldürüyorsunuz kadına şiddete hayır 😂.
Şaka bir yana ben daha efektif çok daha özgün bir şey bekledim. Yani siz meme deyince gülünecek bir olay bir şey bekledim. Karşıma sadece eklenmiş birkaç efekt çıktı. Normalde oturur izler miyim hayır çünkü normal gameplayden pek farklı veya pek eğlenceli değil. Bu tarz montaj işleri biraz daha hayal gücü odaklıdır. Önce kafanızda insanlar ne izler diye tasarlayın sonra da videoları bu taslak üzerinde şekillendirmek gelişmeniz açısında çok daha iyi olacaktır.

Beğendiğimi söyleyemem. Biraz amaçsız ve komik gelmedi. Sanki bir oynayışı kesit almışsınız gibi durmuş. Daha çok geliştirmelisiniz kendinizi.

Beğendiğimi söyleyemem. Biraz amaçsız ve komik gelmedi. Sanki bir oynayışı kesit almışsınız gibi durmuş. Daha çok geliştirmelisiniz kendinizi.
Bu ilk video o yüzden kötüdür.
Bunu herkese mi söyleyeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ilk video o yüzden kötüdür.
Bunu herkese mi söyleyeceğim?
Fikirlerimizi merak etmemiş miydiniz? Söylüyoruz işte. Ne bu asabilik? Eleştiri isteyip eleştiri kaldıramıyorsanız, neden istiyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı