Yaptığım İşlere En Uygun İşletim Sistemi Hangisidir ?

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Benim kullandığım ve yaptığım işler; Photoshop, Dw, Visual Studio, Java, Asp.Net, Visual Basic, Excel, Keylogger, Trojen vb. programları kullanıyorum.

Sizce bana en uygun işletim sistemi hangisidir ?

Win 8.1 Single Language öneririm. Neden önceden başka işler içinde kullandığım İçin. Single tüm bileşenleri destekler. Önceden her sürümü denedim. Özellikle studio ile yaşadığım sorunları biliyorum. O yüzden tek dili kullanmanı tavsiye ederim.

Win 8.1 Single Language öneririm. Neden önceden başka işler içinde kullandığım İçin. Single tüm bileşenleri destekler. Önceden her sürümü denedim. Özellikle studio ile yaşadığım sorunları biliyorum. O yüzden tek dili kullanmanı tavsiye ederim.
Yok öyle bir şey. Windows 8.1'in hangi sürümü olursa olsun hepsi aynı şekilde çalışır.

Kendime göre vs hakkında yaşadığım ve Single kullandığım için biliyorum. Sizin görüşünüz farklı olabilir. Bir öneri olarak gösterdim arkadaşa ama aynı çalışmaz. Bunu yine söyleyeyim. Sürümlere bakarsınız bir ara VS bakın. Bazılarında çalışıyor, bazılarında çalışmıyor. Ben hepsini kurup denedim. Denemesem yazmam zaten sayın SypeR.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendime göre vs hakkında yaşadığım ve Single kullandığım için biliyorum. Sizin görüşünüz farklı olabilir. Bir öneri olarak gösterdim arkadaşa ama aynı çalışmaz. Bunu yine söyleyeyim. Sürümlere bakarsınız bir ara VS bakın. Bazılarında çalışıyor, bazılarında çalışmıyor. Ben hepsini kurup denedim. Denemesem yazmam zaten sayın SypeR.
Senin bilmediğin Windows 8 sürümlerini dahi kurdum, çalıştırdım, kontrol ettim, Metro uygulaması indirdim denedim, oyunlar test ettim. Arada bir fark yok.

Tebrik ediyorum Sayın SypeR. Başarılı bir yaklaşım. Lütfen unutmayın karşınızdaki kişi bilgisiz değil!

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı