Yaptığım korku oyunu nasıl olmuş?

Ah bende kayıt yaptırmıştım, dişim ağrımasa bende yapacaktım ama yapsam kimsenin şansı olmazdı :) Neyse şaka bir yana oyun güzele benziyor 13 yaşında bu işlerle uğraşman güzel. Hedefin bu yolda ilerlemekse çok çalış sürekli yeni şeyler öğren ben bile daha yeni şeyler öğreniyorum, 8 sene tecrübe eden biri olarak söylüyorum, tekrardan başarılar kolay gelsin.

Edit: Bu arada oyunu oynamadan ve bilmediğimden soruyorum. Tema ile ne gibi bağlantı var oyunda?

Son düzenleme:
Hocam bugda kaldım hareket edemiyorum :D.

Eki Görüntüle 880775
kusura bakmayın tek çözüm oyunu yeniden başlatmak
Ah bende kayıt yaptırmıştım, dişim ağrımasa bende yapacaktım ama yapsam kimsenin şansı olmazdı :) Neyse şaka bir yana oyun güzele benziyor 13 yaşında bu işlerle uğraşman güzel. Hedefin bu yolda ilerlemekse çok çalış sürekli yeni şeyler öğren ben bile daha yeni şeyler öğreniyorum, 8 sene tecrübe eden biri olarak söylüyorum, tekrardan başarılar kolay gelsin.

Edit: Bu arada oyunu oynamadan ve bilmediğimden soruyorum. Tema ile ne gibi bağlantı var oyunda?
Saçma bir bağlantı var karakterin oğlu topun içine hapsoluyor sizde çıkarmak için F tuşuna basıyorsunuz ama farklı olan oyuncunun burada hile kullandığını bilmesi :)

13 yaşındaymışsınız, yaşıtız eğer birlikte çalışmak isterseniz yazabilirsiniz. Pek bir bilgim yok oyun yapımı ile alakalı ama öğrenirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı