Yaptığım oyun telif yer mi?

184424

Hectopat
Makaleler
2
Diyelim ki bir oyun yaptık. Müzikler cover olsa yine telif yer miyiz? Ayrıca karakter için bu söz konusu mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cover, remix tarzı müziklere telif gelmiyor yasak alsa ilk onları silerlerdi :) Bir sorun olucağını sanmam ama orijinal video müziğini koyarsanız acımazlar.

Tony Stark bey bazı konularla alakalı mesajlarınızı okudum ve çok bilgili olduğunuzu keşfettim. Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Bilgisayarcılar tarafından kandırıldım kadın olduğum için yeterli bilgim de yok. Size ulaşabileceğim başka bir yer var mı? Detaylı bir şekilde anlatsam. Para karşılığında bile olur yardımcı olun lütfen 😔

Tony Stark bey bazı konularla alakalı mesajlarınızı okudum ve çok bilgili olduğunuzu keşfettim. Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Bilgisayarcılar tarafından kandırıldım kadın olduğum için yeterli bilgim de yok. Size ulaşabileceğim başka bir yer var mı? Detaylı bir şekilde anlatsam. Para karşılığında bile olur yardımcı olun lütfen 😔
Forumda konu açmanızı tavsiye ederim.

Öncelikle teşekkürler. Fakat bana ulaşabileceğiniz tek yer burası. Sosyal medya kullanmıyorum zaten hiç biri yok. Burada konu açarsanız size ben dahil birçok kişi bilgi birikimleriyle yardım edecektir. Tabi ben biliyorsam.

Cover, remix tarzı müziklere telif gelmiyor yasak alsa ilk onları silerlerdi :) Bir sorun olucağını sanmam ama orijinal video müziğini koyarsanız acımazlar.
Yapacağım oyunun her yerinde bir elim değmiş olması beni daha gururlandırıyor. Müzikleri GarageBand üzerinden coverliyorum. 😃

Geri
Yukarı