Yaptığım oyunla ilgili gelişmeler

mvefa

Hectopat
Daha fazla  
Geçen aylarda yapmaya başladığım oyunla ilgili 2 fotoğraf koymuştum oldukça güzel ilgi gördü teşekkür ediyorum. Fakat şu an bu oyunu çıkarabilecek kadar bilgiye sahip değilim ayrıca tek başıma olduğum için öğrensem bile bu oyunu çıkartmak çok uzun sürecektir. O yüzden bu oyunu uzun bir süre boyunca yapmayı düşünmüyorum. Aklımda çok güzel fikirler var ama işte sadece akılda umarım bunları gerçeğe dökebilirim. (İşte attığım fotoğraflar.)

1618227738525.png

1618227721338.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen aylarda yapmaya başladığım oyunla ilgili 2 fotoğraf koymuştum oldukça güzel ilgi gördü teşekkür ediyorum. Fakat şu an bu oyunu çıkarabilecek kadar bilgiye sahip değilim ayrıca tek başıma olduğum için öğrensem bile bu oyunu çıkartmak çok uzun sürecektir. O yüzden bu oyunu uzun bir süre boyunca yapmayı düşünmüyorum. Aklımda çok güzel fikirler var ama işte sadece akılda umarım bunları gerçeğe dökebilirim. (işte attığım fotoğraflar.)

Eki Görüntüle 970618

Eki Görüntüle 970617

Türkçe alt yazı ve düşük sistem gereksinimli olursa tutar.

Geçen aylarda yapmaya başladığım oyunla ilgili 2 fotoğraf koymuştum oldukça güzel ilgi gördü teşekkür ediyorum. Fakat şu an bu oyunu çıkarabilecek kadar bilgiye sahip değilim ayrıca tek başıma olduğum için öğrensem bile bu oyunu çıkartmak çok uzun sürecektir. O yüzden bu oyunu uzun bir süre boyunca yapmayı düşünmüyorum. Aklımda çok güzel fikirler var ama işte sadece akılda umarım bunları gerçeğe dökebilirim. (işte attığım fotoğraflar.)

Eki Görüntüle 970618

Eki Görüntüle 970617

Hocam inşallah oyunu çıkarırsınız. Bu arada ellerinize sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı