Yaptığım parça nasıl olmuş?

m1cope

Kilopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefonla kaydettiğim amatör bir parça. Daha önceki kayıtlarımı da atmıştım ve burası yorum alabildiğim galiba tek yer. O yüzden eleştiriler benim için önemli. Beat Free. Yani ben yapmadım ama beat dışında her konu hakkında eleştiri yapabilirsiniz. Kapaktaki fotoğraf bile dahil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü diyemem açıkçası, bana hitap eden bir şarkı türü değil. Fakat başarılı başlangıç için. Tavsiyem bir mikrofon edinmenizden yana, ayrıca mix master da ses kalitesi ile oynama yaparak çok daha güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kendi sesin çok az telefondan kayıt aldın için sese bir şey demek doğru olmaz.
Roland ua 55 ve rode nt1a alıp kendi kayıtlarını daha profesyonel alabilirsin.
Kötü diyemem açıkçası, bana hitap eden bir şarkı türü değil. Fakat başarılı başlangıç için. Tavsiyem bir mikrofon edinmenizden yana, ayrıca mix master da ses kalitesi ile oynama yaparak çok daha güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.
Sanırım sorun burada mikrofon değil kulaklıkta. Çünkü sesi kendim extra olarak fazlaca kısmıştım. Şuan kendi kulaklığımla dinlediğimde kendi sesim yeterli hatta fazla bile geliyor ama farklı kulaklıklarda tam öyle olmuyor. Mesela telefon hoparlörüyle dinlerken kulaklıkla dinlediğim gibi olmuyor sesim.
Sesi her kulaklığa ve hoparlöre uyacak şekilde nasıl ayarlayabilirim biliyor musunuz?

Geri
Yukarı