Yaptığım Valorant edit'i kaç liralık?

Seçtiğin müzik o kadar kötü ki anlatamam.

Sokaktan geçen yerin dibine kadar sokulan Tofaş gibi aynı vallahi :D

Açık konuşucam gereksiz çok fazla efekt var ve video kalitesi kötü müzik zaten kötü gecenin 3 nde sokaktan geçen Tofaş gibi bence 1 lira bile etmez hem kullandığın programda basit ücretsiz olan programlardan ve hem müziğin o patlamaları bassların girdiği yerlere böyle vurduğun yerleri eklersen daha uyumlu olur.

Son düzenleme:
Öncelikle merhabalar, bir süredir video edit işi ile ilgileniyordum ve kuzenimin Twitch yayın kesitlerini birleştirerek oyun editleri yapıyordum. Bu aralar işleri biraz büyütüp az çok para kazanmak istedim, son yaptığım edit içime yattı ama yine de sizlere sormak istedim. Siz bu editi satsanız kaç TL'ye satarsınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eksiklerimi ve iyi yaptığım şeyleri söylerseniz mutlu olurum, iyi forumlar.
(Kliplerin orijinal halleri kalitesiz olduğu için görüntü kalitesine takılmayın lütfen)

@Oğuzhan T hocamın da dediği gibi müziği gangsta paradise ile değiştir (veya başka bir müzikle)

Sokaktan geçen yerin dibine kadar sokulan Tofaş gibi aynı vallahi :D

Açık konuşucam gereksiz çok fazla efekt var ve video kalitesi kötü müzik zaten kötü gecenin 3 nde sokaktan geçen Tofaş gibi bence 1 lira bile etmez hem kullandığın programda basit ücretsiz olan programlardan ve hem müziğin o patlamaları bassların girdiği yerlere böyle vurduğun yerleri eklersen daha uyumlu olur.

Müziği videoyu yaptığım kişi istedi zaten trol olması için o müziği seçti, kullandığım program Adobe Premiere Pro nasıl kalitesiz?

Müziği videoyu yaptığım kişi istedi zaten trol olması için o müziği seçti, kullandığım program Adobe Premiere Pro nasıl kalitesiz?

Emin misiniz Premiere Pro kullandığınıza? Premiere Pro filmlerde bile kullanılıyor siz beceremiyorsunuz yoksa Premiere Pro ile neler yapan var.

Yeni konular

Geri
Yukarı