Yaptığım Valorant edit'i

Dün bilen bilir denemelik olarak bir edit yapmıştım. Bugün ise yaptıkları eleştirileri dikkate alarak yeni bir tane yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elimden gelen şu anlık bu. Camtasia Studio'dan yapıyorum. Farklı bir program öneriniz var mı? Çünkü After Effects çok zor geldi.
Efekt tam ekrana oturmamış. Tek bir efekt var. Müzik senkron değil. İzlerken sıkıldım.

Dostum edit yapan biri olarak söylüyorum aksiyon efekti çok kötü gözükmüş farkı bir şey deniyebilirsiniz. Video başına ve sonuna fade atayabilirsin. Hangi edit programını kullandığını bilmiyorum bundan dokayı daha çok bir şey diyemiyorum.

Bu tarz editlerde vuruşların şarkıyla uyumlu olması gerekmiyor mu?
Bende bir tane yapmıştım ama benimki de güzel olmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben biraz efekt kullanmaya özen gösterdim.
Biraz daha programı öğrenmenizi öneririm.

Yaptığınız bir edit yok. Sadece videoları birleştirip üstüne resim eklemişsiniz.

İşte buna bruh moment denir. İkinci ve üçüncü videoyu izledin mi?
İğrenç. Diğerlerini reklamdan raporlayabilirsiniz.
Yıllar önce Zula için yaptığım edit. Bunun gibi yapabilirsin, seninki gibi değil.

“Ultra mega bruh“ kendi videonu koyup diğerlerini reklamdan raporlamak mı? Yardımcı olmaya çalışıyorum burada örnek göstermeye çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı