Yaptığınız en zalim hareket nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alitility

Hectopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Benimkileri anlat anlat bitmez, ama sanırım en zalimi beynimi keşfettiğim zamanlardı. Psikolojik olarak karşıdaki kişiyi etkim altına almayı deniyordum. Sayısız insanı denek olarak kullanıp yeteneğimi geliştirmiştim. Peki sizinkiler neler?

Kuzenlerime haklı olarak bağırmak. Sanırım başka bir şey yok, varsa da şu an ben hatırlamıyorum.

3 ay boyunca kibar dille uyarıp benden ve çevremden gitmesini rica ettiğim bir şahsa en son sinir krizi geçirip insan içinde gitmesini çok daha kaba bir dille söylemiştim. Tabii ki bunu zalimlik olarak yorumlayamıyorum çünkü 3 ay boyunca kibar dille uyarmama rağmen bu iyi niyetimi suistimal etmesi beni aptal yerine koymaktan farksız geliyordu. Hak ettiğini düşünüyorum.

Yaptığım kötü işleri başkalarının suçu gibi göstermek. Misal 5, 6 ya da 7. sınıftayım sınıfta alkış tutuyorduk 3 4 arkadaş (ben mi başlattım hatırlamıyorum tam). Sonra hoca bizi rehberlik odasına gönderdi. Ben de "Hocam Çıtak (1'den fazla Ahmet vardı biz de o yüzden soyadlarını söylerdik) alkışlamaya başladı ben de bir şey oldu sanıp alkışlamaya başladım" demiştim. Daha çok vardır ama.

Çalışmak...

3 ay boyunca kibar dille uyarıp benden ve çevremden gitmesini rica ettiğim bir şahsa en son sinir krizi geçirip insan içinde gitmesini çok daha kaba bir dille söylemiştim. Tabii ki bunu zalimlik olarak yorumlayamıyorum çünkü 3 ay boyunca kibar dille uyarmama rağmen bu iyi niyetimi suistimal etmesi beni aptal yerine koymaktan farksız geliyordu. Hak ettiğini düşünüyorum.

Az bile yapmışsın.

Evde hamamböceği öldürmek.

Hamam böceği deyince aklıma direk ramazan kolisi geliyor, getirmişlerdi bende açtım ne var içinde diye 3 tane 3 metre hamam böceği çıkmıştı ondan beridir hamam böceği görsem koşarak uzaklaşırım.

Yaptığım kötü işleri başkalarının suçu gibi göstermek. Misal 5, 6 ya da 7. sınıftayım sınıfta alkış tutuyorduk 3 4 arkadaş (ben mi başlattım hatırlamıyorum tam). Sonra hoca bizi rehberlik odasına gönderdi. Ben de "hocam çıtak (1'den fazla Ahmet vardı biz de o yüzden soyadlarını söylerdik) alkışlamaya başladı ben de bir şey oldu sanıp alkışlamaya başladım" demiştim. Daha çok vardır ama.

Ben hala yapıyorum bunu ya, kuşu kaçırdım geçen kız kardeşimin üzerine atmıştım.

Maaşı geç veren patrona, işi yaptığım halde geç vermek. 🤠

Az bile yapmışsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı