Yaptığınız en zalim hareket nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_49.png
    Screenshot_49.png
    268,4 KB · Görüntüleme: 41
Forumda çok yıllar önce ergenin biri kız kardeşlerime küfretti hiç alakasız bir konuda. Başka konulardan bunun takıldığı oyunu buldum, oyuna kaydolup bu elemana ulaştım. Bir süre arkadaş gibi buna yanaştım, sonra Karşıyaka'da bir parkta buluşma ayarladım. Burnu ve kaburgalarından bazılarını kırdım, dava da açamadı korkudan. İnternette tanımadığınız kişilere küfretmeyin, bazıları bunu epey acı çekerek ödüyorlar haberiniz olsun. Bu arada o ergen büyümüştür şimdi ama başka bir hesapla buralarda takılıyorsa ona da selam. Bir daha birinin anasına bacısına küfredememiştir muhtemelen.
Aman Allahım, okurken tırstım.

1. sınıfta bir çocuk bana şişko demişti, ben de ilk önce onu yere yatırdım sonra da kafasına atladım.
Bu arada @Yararsız Üye abi saygılar abi.
Bir kez de (gene 1.sınıftayım) çocuğun biri kulağıma kar topu attı, ben de ona yumruk attım. Öğretmen de buga girdi zaten, kime kızacağım ne yapacağım.

1. sınıfta bir çocuk bana şişko demişti, ben de ilk önce onu yere yatırdım sonra da kafasına atladım.
Bu arada @Yararsız Üye abi saygılar abi.
Aklıma bana yapılan geldi. Arkadaşlarım şaka olsun diye beni yere yatırmıştı herkesin önünde. Sonra kafama atlamışlardı. Bir hafta okula gitmemiştim. Annem dövmüştü ama değmişti. (Deymişti mi, değmişti mi diye yazılıyor halen bilmiyorum.)

Aklıma bana yapılan geldi. Arkadaşlarım şaka olsun diye beni yere yatırmıştı herkesin önünde. Sonra kafama atlamışlardı. Bir hafta okula gitmemiştim. Annem dövmüştü ama değmişti. (Deymişti mi, değmişti mi diye yazılıyor halen bilmiyorum.)
Reis sen de ne şanssız biriymişsin :D.

Yok hocam ben değilimdir. Ben genelde 10'a karşı 1 falan oluyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı