Yaptığınız Pelerinsiz Kahramanlıklar

Üniversite'de yan tarafımdaki kızın regl ağrısından ölmek üzere olduğunu fark edip dersin ortasında herkesin önünde fırça yiye yiye dışarı çıkıp su, ağrı kesici ve çikolata almam geldi aklıma. Dönüşüm ders arasına denk geldi, kimseye çaktırmadan aldıklarımı uzattım. Sonrasında uzun bir süre birlikte olduk. :) Hâlâ arada görüşürüz arkadaş gibi, o İzmir'e sık sık gelir ben İstanbul'a arada giderim.

Son düzenleme:
Üniversite'de yan tarafımdaki kızın regl ağrısından ölmek üzere olduğu fark edip dersin ortasında herkesin önünde fırça yiye yiye dışarı çıkıp su, ağrı kesici ve çikolata almam geldi aklıma. Dönüşüm ders arasına denk geldi, kimseye çaktırmadan aldıklarımı uzattım. Sonrasında uzun bir süre birlikte olduk. :) Hâlâ arada görüşürüz arkadaş gibi, o İzmir'e sık sık gelir ben İstanbul'a arada giderim.

Bu yeterince pelerinli olmuş bence :).

Denk geldiğim yazım yanlışı az olan mesajların çoğunu cezasız bir şekilde düzenliyorum, çoğu zaman da sessiz düzenliyorum. Bunu söyledikten sonra da bir anlamı kalmıyor gerçi 🥺
Hocam öneri veriyorum. 2 kez geçici süreli olarak chat banı yedim. Verdiğim öneriyi gereksiz mesaj kategorisine atıp ban atıyor moderatörler. Öneriler de gereksiz mesaja girecek bir içerik yok.

1 yıldır 6-7 adet kediciği seviyor ve besliyorum. 🐱💚

Geri
Yukarı