Yaratıcı fikirlerimi nasıl projeye döker ve nasıl yabancı yatırımcı bulurum?

teknoz

Centipat
Daha fazla  
Evet merak ettiğim bu birden çok yaratıcı pratik fikrim var, bana fikrimi hangi kurallara göre projeleştireceğimi adım adım anlatan bir link atmanızı ve yabancı startup forumlarından yabancı yatırımcılara projemi çaldırmadan nasıl ulaşacağımı da söylemenizi rica ediyorum.

Önce elinde somut bir şey veya referansın olması lazım. Eğer en azından başlangıç evresini bitirmiş bir projen varsa yatırımcılar ilgilenebilir. Levent Sapçı'yı takip edebilirsin konuyla ilgili olarak.

Evet merak ettiğim bu birden çok yaratıcı pratik fikrim var, bana fikrimi hangi kurallara göre projeleştireceğimi adım adım anlatan bir link atmanızı ve yabancı startup forumlarından yabancı yatırımcılara projemi çaldırmadan nasıl ulaşacağımı da söylemenizi rica ediyorum.
Önce fikrinin vücut bulması gerekiyor. Birde, patent işlemleri tam olarak nasıl olur bilmem ama elindeki ürünü paten sayesinde koruyabilirsin.

Önce fikrinin vücut bulması gerekiyor. Bir de, patent işlemleri tam olarak nasıl olur bilmem ama elindeki ürünü paten sayesinde koruyabilirsin.

Vücut bulması derken hangi yolları izlemeliyim?

Önce elinde somut bir şey veya referansın olması lazım. Eğer en azından başlangıç evresini bitirmiş bir projen varsa yatırımcılar ilgilenebilir. Levent Sapçı'yı takip edebilirsin konuyla ilgili olarak.

Somutu biraz açar mısınız?

Geri
Yukarı