Yaratıcı - zaman ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin görüşün bu onu değiştiremem ben böyle düşünüyorum senin işine öyle geliyor, öyle görmek istiyorsun, bende bilim geliştikçe evrim imkansız olduğunun kanıtlanacağını düşünüyorum, bir de önce nesli tükendi dediğiniz balık vardı demiştiniz(emrimciler) o da ortaya çıkmıştı neslinin tükenmeyip evrim geçirmediği.
Hadi kardeşim hadi. Ben de insanlık geliştikçe dinlerin yok olacağını düşünüyorum desem taklalar atarak dalga geçersin. Mevcut teorilere hiçbir cevap vermeyip "bunlar zaten yanlışlanır hehe" kafasıyla hareket etseydik senin gibi, şuradan bir adım öteye gidemezdik.

Altta dediğinin ney linkini at bakalım.

Hadi kardeşim hadi. Ben de insanlık geliştikçe dinlerin yok olacağını düşünüyorum desem taklalar atarak dalga geçersin. Mevcut teorilere hiçbir cevap vermeyip "bunlar zaten yanlışlanır hehe" kafasıyla hareket etseydik senin gibi, şuradan bir adım öteye gidemezdik.

Altta dediğinin ney linkini at bakalım.
Ben de link istedim ama hala tık yok. Link atarsa muhtemelen Sorularla İslamiyet falan atar.

Siz evrim var mıdır diye başlayacağınıza evrim nasıl oldu sorusu ile başlamışsınızdır.
Evrim yasadır, vardır. Yerçekimi yasasına ne kadar güveniyorsan evrime o kadar güvenirsin. Biyologları teker teker gez sor hiçbiri evrim yok demez sana. Evrim teorisi yalan da demezler. Bilimsel metodolojiden haberi olmayan, gram biyoloji bilmeyen çocuğun teki gelip aklımızla alay ediyor. Boşuna engellenenler listemde değilmişsin.

Evrim yasadır, vardır. Yerçekimi yasasına ne kadar güveniyorsan evrime o kadar güvenirsin. Biyologları teker teker gez sor hiçbiri evrim yok demez sana. Evrim teorisi yalan da demezler. Bilimsel metodolojiden haberi olmayan, gram biyoloji bilmeyen çocuğun teki gelip aklımızla alay ediyor. Boşuna engellenenler listemde değilmişsin.

Her şeyinle kendini belli ediyorsun bilim adamları evrimi desteklemiyorum derse 1 dakika durmadan kovulurlar. O aklına yazık küçücük çocuksun gerçekleri görememeniz çok acı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şeyinle kendini belli ediyorsun bilim adamları evrimi desteklemiyorum derse 1 dakika durmadan kovulurlar. O aklına yazık küçücük çocuksun gerçekleri görememeniz çok acı.
Kanıt sun kanıt. Akıllı tasarımcı bir sürü bilim adamı var. Ama neredeyse hiçbiri evrime karşı çıkmıyor. Neden sence? Ancak böyle kanıtsız iddialarla, yalan söyleyerek bir şeyler elde edersin zaten.

Evrimi müfredattan kaldıracak kadar rezil bir eğitim sistemimiz olmasaydı bu kadar sıkıntı çekmeyecektik. Şu an öğretilen biyolojinin bir temeli yok. Ki müfredatta olduğu zaman da bu konu, çoğu yerde gülüp geçiliyordu. Haksız olsa bile @cxnnorx gibilerini anlamamız gerek. Hepsi, Türkiye'de olan bu kötü zihniyetin sonucu.

Evrimi müfredattan kaldıracak kadar rezil bir eğitim sistemimiz olmasaydı bu kadar sıkıntı çekmeyecektik. Şu an öğretilen biyolojinin bir temeli yok. Ki müfredatta olduğu zaman da bu konu, çoğu yerde gülüp geçiliyordu. Haksız olsa bile @cxnnorx gibilerini anlamamız gerek. Hepsi, Türkiye'de olan bu kötü zihniyetin sonucu.

Yazık kafana...

Evrime inanmıyorum sadece
Bir yaratıcının "ol" demesiyle milyonlarca yıl önceki canlılar hiçbir sürece dahil olmadan günümüze kadar mı gelmiş? Bir bilim insanı olsanız canlıların oluşumunu böyle mi açıklardınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı