Yardımsever insan kalmamış

Earas

Centipat
Katılım
9 Şubat 2021
Mesajlar
855
Çözümler
4
Yer
İstanbul
İlk olarak konunun boş bir konu olduğunu kabul ediyorum. Bugün edebiyat hocası defter kontrolu yapacak ve ona göre sözlü verecek ben de sınavdan 37 aldığım için yüksek sözlü almam gerekiyor. Dün sınıf grubuna yazdım sınıftaki 40 kişi de görmüş ama ne hikmetse kimse atmamış. Hatta birkaç saat sonra sohbete devam etmişler. Şimdi gidip sordum niye atmadınız diye bir de gülüyorlar. Kudurdum sinirden. Utanmadan gülüyorlar bir de ya.
Bu arada aklıma başlık gelmediği için böyle yazdım.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Babaci

Hectopat
Katılım
10 Eylül 2020
Mesajlar
1.944
Makaleler
1
Çözümler
6
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Kendin not tutmadıysan sınıfta gider birinden rica edersin defterin fotoğrafını çekmek için o şekilde alırsın bu durumlarda kimse tek tek çekip atmıyor genelde.
 

ManchesterCity

Picopat
Katılım
14 Mayıs 2022
Mesajlar
622
Kimsenin not atma zorunluluğu yok. Sen yatarken de onlar ders çalıştı ve not tuttu.
Milyar dolarlık şirketler açık kaynak ile kodlarını paylaşırken alt tarafı bir defteri paylaşmaktan imtina etmek bana normal gelmiyor. Ben çok not tutmam ama derste ödev olarak verilen test kitaplarını falan çözüp arkadaşlarıma verirdim hep bu kadar bencil olmaya gerek yok
 

BABAYIM

Decipat
Katılım
15 Haziran 2021
Mesajlar
2.156
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Cinsiyet
Erkek
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Versen ne olacak ki alt tarafı not yani.
 

midtoa

Hectopat
Katılım
6 Nisan 2018
Mesajlar
377
Bende üniversite 1 2 de isteyene not atıyordum isteyenin ödevine yardım ediyordum. Sonra bir gün ben not istedim deneme amaçlı ve kimse atmadı. O not verdiğim, ödevine yardım ettiğim insanlar ne mesajıma ne telefonlarıma dönüş yapmadılar okuldan sonra. Not vermek falan resmen enayilik evet devlet sırrı değil ama sonuçta bir emek var ortada ben iyi niyetli bir şekilde enayi gibi dağıttım yardım ettim. DGS ile farklı okula geçtim sırf bu sebeple 1 senedir kimseyle 1 kelime mubabbetim olmadı. Eğer not tutmuyorsan senin tercihin, arkadaşların sana notlarını atmıyorsa onların tercihi ayrıca sen fotoğraflarını çekseydin izin verirlerdi belki de fotoğraf çekmeye üşenmişlerdir.
 

Yeni konular

Yukarı