Yarım bıraktığınız oyunlar

The Witcher 3
Herkesin çok övdüğü bu oyunun bana göre olmadığını fark ettim. İlk birkaç saate güven olmaz diyerek biraz daha oynadım ama sonuç değişmedi. Ayrıca kocaman haritada tek başına dolaşmak çok ürpertici. 😛

Koskoca Geralt babaya güveniyorsun oynadıkça devamında yaratıklar senden ürperiyor :D

Arkadaşlar, yarım bıraktığımız oyunları ve neden ötürü yarım bıraktığımızı paylaşalım. Bu arada hiçbir oyunu yarım bırakmadım diyen varsa bu babayiğitleri de görelim.

Benim aklıma ilk gelen oyun Watch Dogs 2. Bu oyunu finaline çok az kalmışken yarım bıraktım. Çünkü checkpoint sistemi o kadar kötü ki gerçekten zar zor yaptığın bir görevin ortasına yarım saatte ulaşabilip ölünce en baştan başlamak aşırı sinir bozucu. Daha fazla dayanamadım ve yarım bıraktım. Bu sebepten ötürü bu oyunu her yerde eleştiriyorum.
Saysam kitap olur valla. 12-13 yaşımda kuzenim crack oyun yüklemeyi göstermişti önüme geleni yüklüyordum. Onun dışında GoW, RDR2, Dying Light 2 var bunları boosteroid aboneliğim bittiği için oynayamıyorum. Bir de AC:Valhalla var onu da AC:Odyssey'i bitirdikten hemen sonra oynadım ve aşırı kalitesiz geldi. Üstteki mesajdan aklıma geldi Bully'yi 4. Bölüme kadar oynadım bilgisayara format attığım için save gitti bir daha da girmedim.

Bu oyunları yarım bırakmışım:
  • Days Gone (Oyun mekanik ve atmosfer olarak iyi fakat hikaye hiç merak uyandırmadı. 12 Saat oynamışım, ilerde bitiririm.)
  • Mafia: III (40 Dakika içerisinde silip, iade talebi açmıştım.)

Geri
Yukarı