Yarım bıraktığınız oyunlar

Witcher 1'e geçen başlamıştım ama çok sıkıcı geldi. Mekanikleri de eski olduğu için sildim belki direkt 3'ten başlarım.
Videolardan izleyin kesin.
Hocam Days Gone için kendi adıma konuşayım. Oyun gerçekten güzel fakat oynarken görevlerin tekrar etmesinden dolayı ve hikaye adına bir ilerleme olmadığı için beni de sıkmaya başladığı için az kalsın bitiremeyecektim. Sonrasında sıkılarak, kendimi zorlayarak bitirmeyi başarabildim :D İnsan sıkıldıktan sonra kendini zorlaması eziyet gibi geliyor, oyundan zevk almamaya başlıyorsun fakat oyunu bitirdiğin zaman gelen tatmin duygusu bütün o sıkılmalarına değiyor. :) Bunu her oyun için söyleyemem ama :D Bazı oyunlar gerçekten çekilmez olabiliyor.
Days Gone konusunda size katılıyorum.

AC Origins,AC unity,AC Syndicate,Bioshock infinite,Mafia 3,The division,Far Cry 4,Fallout 4,Call Of Duty Black Ops 3,GTA4,Watch Dogs 2,Uncharted 2,The Long Dark,Saints Row The Third,Saints Row Four,Firewatch

TLOU ve Uncharted'i ikisini de üçer ay olmak üzere zar zor bitirebilmiştim. Yürü yürü yürü... Mermi yok? Kaç kaç kaç... İki oyun da bundan ibaret. Uncharted daha beter. Biri soldan vuruyor, diğeri sağdan vuruyor, diğeri içimden vuruyor... Sanki üzerime bir ordu biniyor. Saatlerce siperde can dolsun diye bekliyorum, beklersem ölüyor başka sipere atlarsam gene ölüyorum. PS3'ün o dandik koluyla nişan almaya çalışmak... Eziyet. İki oyunu da mermi hilesi ile oynadım. Bir daha dönüp bakmayı düşünmüyorum. En rezalet deneyimlerimdi. İnsanlar bunların nesini seviyor anlamadım. Saatlerce ara sahne izlemek? Saatlerce yürümek? Saatlerce siperde beklemek? Saatlerce kaçmak?

Arkadaşlar, yarım bıraktığımız oyunları ve neden ötürü yarım bıraktığımızı paylaşalım. Bu arada hiçbir oyunu yarım bırakmadım diyen varsa bu babayiğitleri de görelim.

Benim aklıma ilk gelen oyun Watch Dogs 2. bu oyunu finaline çok az kalmışken yarım bıraktım. Çünkü checkpoint sistemi o kadar kötü ki gerçekten zar zor yaptığın bir görevin ortasına yarım saatte ulaşabilip ölünce en baştan başlamak aşırı sinir bozucu. Daha fazla dayanamadım ve yarım bıraktım. Bu sebepten ötürü bu oyunu her yerde eleştiriyorum.

Yarım bıraktığım oyunlar hatırlamadığım kadar fazla var, son 2 oyunu yarıda bıraktım o da "A Plague Tale: Innocence" ve "mafya 3".
Neden yarıda bıraktım bu oyunları?
"A Plague Tale: Innocence" oyunun son bölümü geçemediğim için, "mafya 3"'ü de bölümler sıkıcı geldiği için bıraktım.

Daha önce oyun yarım bıraktığımı hatırlamıyorum. Bırakmışsam bile bu oyunların sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Genel olarak bir oyuna başladıktan sonra oyunda teknik bir sıkıntı yoksa çok sıkılsam bile bitirmeden bilgisayardan kaldırmayan biriyim.

Yarım bıraktığım oyunlar hatırlamadığım kadar fazla var, son 2 oyunu yarıda bıraktım o da "A Plague Tale: Innocence" ve "mafya 3".
Neden yarıda bıraktım bu oyunları?
"A Plague Tale: Innocence" oyunun son bölümü geçemediğim için, "mafya 3"'ü de bölümler sıkıcı geldiği için bıraktım.
A Plague Tale son bölümü zordu evet. Ama oynamalısın bitirmelisin ya da videodan izle 2022'de yenisi geliyor.
Daha önce oyun yarım bıraktığımı hatırlamıyorum. Bırakmışsam bile bu oyunların sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Genel olarak bir oyuna başladıktan sonra oyunda teknik bir sıkıntı yoksa çok sıkılsam bile bitirmeden bilgisayardan kaldırmayan biriyim.
Aynı bensin.

Geri
Yukarı