Yarın kızla ilk buluşmam

Gençlik ateşi diyebiliriz, karşı cinsle konuşmak ve yakınlaşmak tabii ki çoğu erkeğin isteyeceği bir şey ancak kızın size göre problemli hareketlerini görmezden gelip kendinizden ödün vermeye başlarsanız eninde sonunda o iş patlar söylemedi demeyin. Daha ayakları yere basan ve mantıklı biriyle güzel şeyler paylaşmanız dileğiyle :)
Öyle insanlar kaldı mı be abicim. Nerede o eski insanlık. Sokakta gördüğüm 100 kişiden birisi iyi kalpli olursa şükrediyorum.

Sana gelince dostum,
Eğer gerçekten aşık değilsen, sadece bir kız arkadaş arıyorsan unut o işi. Gerçekten aşık olacağın kişiyi bul. Öyle klasik sevgili işleri bir saatten sonra kötü biter.

Son düzenleme:
Beyler benim olay bir tık karışık 2020 11 Mayıs'ta açıldım kıza durum vahim reddedildik 1 yıl az az muhabbet ettik beni arada engelliyor arada kaldırıyor engeli. Ay başı yine konuştuk 5 Haziran'dan beri de az az muhabbet ediyoruz 3 mesajımın birini cevap veriyor kız garip beni sevgili olarak istemiyor. 3 gün yazmadım bir anda bulusalim okulla ilgili bir şeyler konusuruz dedi ikimizde ayni okulu istiyoruz detay falan konusuruz. Sizce bff olunur mu ki yoksa r yapip sevgili olur mu? (bence sevgili olmaz gibi)
Kardeşim haline acıdım resmen kendine bu saygısızlığı nasıl yapabildin? Derhal kendine gel ve ömrün boyunca o kızla konuşma, ayaklarına kapansa sırtını dön şu haline bak ya neden kendini ezdiriyorsun.

Küçük bir ihtimal. Ama ağırdan alın. Bir kızla çok konuşuyordum ben. Sonra galiba çok yüz verdiğimi filan düşündü ve mesajlarıma görüldü atmaya başladı. Bende tabii ilk başlarda bunu görmezden gelmiştim ama artık öyle bir noktaya geldi ki kıza 2 gün yazmadım sonra o bana bişey yazınca bende ona görüldü attım. Sonra niye görüldü atıyorsun dediğinde bende (o bana daha önce bir şey yazmıştı sen nasıl yazışıyorsan bende öyle yazışırım demişti) o mesajı etiketleyip neden görüldü atmayim ki ? Demiştim. Bunu bir kaç kez yaptı tabii bende ona hiç yazmayınca ve onun attığı kadar görüldü filan atınca artık benimle insanmış gibi konuşuyor. Yani kızın bir yerlerini kaldırmasına sakın izin vermeyin. Şu an bana hiç görüldü filan atmıyor zaten kızın peşinden de koşmuyorum. Aşık da değilim. Ne halt yiyorsa yemeye devam etsin :D

Beyler benim olay bir tık karışık 2020 11 Mayıs'ta açıldım kıza durum vahim reddedildik 1 yıl az az muhabbet ettik beni arada engelliyor arada kaldırıyor engeli. Ay başı yine konuştuk 5 Haziran'dan beri de az az muhabbet ediyoruz 3 mesajımın birini cevap veriyor kız garip beni sevgili olarak istemiyor. 3 gün yazmadım bir anda bulusalim okulla ilgili bir şeyler konusuruz dedi ikimizde ayni okulu istiyoruz detay falan konusuruz. Sizce bff olunur mu ki yoksa r yapip sevgili olur mu? (bence sevgili olmaz gibi)

Pek iyi niyetli durmuyor arada bir kaldırıyor ne engeli buluşma kızla bence dalga geçer moralini bozar kanka sonra foruma yazarsın kızlar şöyle güvenilmez böyle güvenilmez diye :D

Yemliyor gibi;

Baktı çocuk gidiyor biraz yüz veriyor sonra engelliyor sonra sen gidince tekrar yemliyor.

Tuzak bunlar, bence buluşmaya bahane uydurup gelmeyecek bile.

Sonra tekrar buluşalım deyip yine gelmeyecek.

Arkadaş haklı bu arada.

Geri
Yukarı