Yarın kızla ilk buluşmam

Helal kardeşim. Benim bir tane bile arkadaşım yok, sen kız bile bulmuşun vallahi.
Bizde gecenin dibinde forumlarda takılan, PC başında çay sigara eşliğinde oyun oynayan yalnız kurtlarız dostum. Bizimde bir karizmamız var. :D

Gençlik ateşi diyebiliriz, karşı cinsle konuşmak ve yakınlaşmak tabii ki çoğu erkeğin isteyeceği bir şey ancak kızın size göre problemli hareketlerini görmezden gelip kendinizden ödün vermeye başlarsanız eninde sonunda o iş patlar söylemedi demeyin. Daha ayakları yere basan ve mantıklı biriyle güzel şeyler paylaşmanız dileğiyle :)
Hocam bu cümleyi keşke bir 5 sene önce falan duysaydım gençlik çağlarında. Elinze kolunuza sağlık daha iyi anlatılamazdı.

Hocam bu cümleyi keşke bir 5 sene önce falan duysaydım gençlik çağlarında. Elinze kolunuza sağlık daha iyi anlatılamazdı.
Hocam, ne yaptınız daha 19'luk çıtır sayılırım bende :D. Şaka maka büyüklerimden öğrendiğimi ve hayat boyunca gördüklerimi aktarma çabasındayım sadece.

Hocam, ne yaptınız daha 19'luk çıtır sayılırım bende :D. Şaka maka büyüklerimden öğrendiğimi ve hayat boyunca gördüklerimi aktarma çabasındayım sadece.
Hocam böyle olduğunu insan biliyor ama yoğun duygular içerisindeyken sağlıklı düşünüp idrak edemiyor olan biteni. Ben zor olan yoldan, yaşıyarak öğrendim :D

Geri
Yukarı