Yarın sınavım var, ders çalışma tavsiyeleri

Akali Ablanız

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın fizik ver din kültürü sınavım var. Günlerdir çalışıyorum ancak hiçbir şey anlamadım. Şimdi ders çalışmaya başladım ancak yetiştiremeyecek gibiyim tavsiye verir misiniz?

Arkadaşlar yarın fizik ver din kültürü sınavım var. Günlerdir çalışıyorum ancak hiçbir şey anlamadım. Şimdi ders çalışmaya başladım ancak yetiştiremeyecek gibiyim tavsiye verir misiniz?
Mesela burda boş boş konu açmak yerine çalışabilirsin.

Bir 12.sınıf öğrencisi olarak çalışmayın diyorum. Fizik 1 gecede halledilebilecek konulara sahip değil. Ben sizin yerinizde olsam Din Kültürü sınavına çalışırdım. Diyorsanız ki benim Din bilgilerim yeterli. Fizikten sınavda çıkması muhtemel konulardan soru çözümü yapın. Şunu da unutmayın soru çözüp çözümlerini öğrenmekten daha anlaşılır bir konu öğrenme yolu yoktur. Ne kadar konu dinlerseniz dinleyin sorunun çözümünü bilmiyorsanız bir şey yapamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı