Yarış başlasın: CS:GO mu? Valorant mı?

CS:GO mu Valorant mı?

• Oy verenlerin toplamı
    416
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konunun başlığı aslında CS:GO fanboy'ları vs Valorant fanboy'ları olmalıydı. Ama uzun zamandır CS:GO oynayan biri olarak söylüyorum: Sadece hile probleminden bile Valorant seçebilirim.

Yeter artık şu saçma konulardan. Çocuk gibi yarıştırıyorsunuz oyunları. Arkadaşım isteyen istediğini oynar açmayın artık şu saçma konuları yeter. Nedir bu 2 oyunu karşılaştırma aşkı? Hayır biraz düşünseniz karşılaştırma ihtiyacı duymazsınız. Birisinde büyü yapıyorsun ulti falan var, birisi gerçekçi. Birisinde C4 kuruyorsun birisinde spike. LoL sevenlerin CS:GO'su Valorant.

Team Fortress 2 iyidir.

• Beğen
İfadeler: 900
Yeter artık şu saçma konulardan. Çocuk gibi yarıştırıyorsunuz oyunları. Arkadaşım isteyen istediğini oynar açmayın artık şu saçma konuları yeter. Nedir bu 2 oyunu karşılaştırma aşkı? Hayır biraz düşünseniz karşılaştırma ihtiyacı duymazsınız. Birisinde büyü yapıyorsun ulti falan var, birisi gerçekçi. Birisinde C4 kuruyorsun birisinde spike. LoL sevenlerin CS:GO'su Valorant.
Dostum gerçekçi oyun kıyası yapacaksan gidip CS:GO - Valorant kıyası zaten yapmazsın, bir oyunun iyiliğini her zaman onun gerçekçiliği yapmaz 🤣 Yani bil diye diyorum... Ha illa öyle kıyaslayacaksan git BF5 - CS:GO kıyası yap, bak bakayım ortada CS:GO kalıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum gerçekçi oyun kıyası yapacaksan gidip CS:GO - Valorant kıyası zaten yapmazsın, bir oyunun iyiliğini her zaman onun gerçekçiliği yapmaz 🤣 Yani bil diye diyorum... Ha illa öyle kıyaslayacaksan git BF5 - CS:GO kıyası yap, bak bakayım ortada CS:GO kalıyor mu?

Ben karşılaştırma yapmadım. CS:GO'da büyü vb. şeylerin olmadığı açıklamak için gerçekçi ifadesini kullandım. Sizin gibi saçma kıyaslamaları yapmaya ihtiyacım yok. Battlefield ile de CS:GO'yu kıyasla demeniz de ayrı komik. Valorant'ta oynuyorum CS:GO'da. İkisini de seviyorum.

CS:GO valla. Valorant "BENCE" çöp. Hem sistem gereksinimlerinde de kesinlikle CS:GO. Valorant'ı Vanguard yüzünden oynayamıyorum zaten. En azından CS:GO'da oynayabiliyorum, akıcı ve sıkınıtsı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı