Yarış bisikleti ile hareket yapılabilir mi?

Uçuk düzeyde olmadıkça yapabilirsin, internette öyle videolar gördüm. Ancak hata yaptığında - dayanıklılık anlamında - diğer bisikletlere göre daha az affedici olacağını düşünüyorum.

Bu yüzden sormuştum zaten hareket sırasın da jantlara bir şey olur mu diye merak ediyorum.
Aslında yol bisikleti jantları sanılanın aksine oldukça dayanıklıdır fakat ne olacağı belli olmaz. Jantı eğme, kırma durumlarında büyük masraf açar ve bu bisikletlerin üretim amaçları da esasen bu değildir. Hareket yöneliminiz varsa farklı bir tarz seçmenizi tavsiye ederim fakat çok abartmamak kaydıyla yol bisikletiyle de birçok şey yapabilirsiniz korkmayın.

İhtiyaca yönelik bisiklet seçmek en önemli aşamadır, yol bisikletleri genelde sabit maşa olduklarından bu tarz şeylere pek elverişli değillerdir. Hem genel kullanım hem de istekleriniz doğrultusunda dağ bisikleti daha doğru bir tercih olur.

İhtiyaca yönelik bisiklet seçmek en önemli aşamadır, yol bisikletleri genelde sabit maşa olduklarından bu tarz şeylere pek elverişli değillerdir. Hem genel kullanım hem de istekleriniz doğrultusunda dağ bisikleti daha doğru bir tercih olur.

Bisikletim zaten var sadece bu tarz hareketler için uygun mu diye merak ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı