Yarış oyunu için Gamepad önerisi

hsntns1234

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Forza Horizon ve Need for Speed oynamak için Gamepad arıyorum. Tasarım olarak Xbox'ın Controllerını beğeniyorum ancak o kadar bütçem yok. Ona yakın Monster'ın bir Gamepad'ini buldum internette araştırdım. Yarış oyunu oynayacağım için R2 ve L2 tuşlarını benim için çok önemli. Bir inceleme videosunda bu tuşlarının ölü bölgesi olduğunu gördüm ve açıkçası bu Gamepad'den soğudum. Logitech'in 710 modeli bu konuda başarılı gibi geldi ancak eski bir Controller ve tasarımını beğenmedim. 2 Gamepad'i de kullananlar sizce hangisini almalıyım ya da başka alternatif bir uygun fiyatlı Gamepad öneriniz var mıdır?

Bütçen ne kadar?
Bunlar nasıl?

Hocam Xbox 360 kablosuz kolu maalesef alıcı cihaz olmadan PC'ye bağlanmıyor. Ben size bunu tavsiye ederim. Kalite olarak kötü değil. Xbox One ve PC ile kullanıyorum. Ben beğenmediğim bir şeyi tavsiye etmem. Kablolu fakat güzel koldur. Kutusunda Dobe yazmayabilir. Bu sorun değil tam uyumlu.
.

Bütçen ne kadar?
Bunlar nasıl?
Hocam bu kablosuz olanların içinden kendi kablosuz usb aparatı geliyor mu? Ben de bakıyorum ama bilgisayarımda bluetooth yok.

Gelmez hocam. Bu kollar bir seri olarak çıktı. Kırmızı kutulu original Microsoft içinde bu cihaz vardı. Fiyatı farklıydı elbette. Daha sonra piyasayı çakmaklar sardı. Zaten satılanların pek çoğu orijinal değil. Hep replika. Güven olmaz.

Hocam ekleme yapayım Xbox 360 kablosuz kolda Bluetooth yok. Sizde olsa bile olmaz. Alıcı cihaz gereklidir. Hatta ilk Xbox One kollarında bile Bluetooth yok. Bu kollar bile alıcı cihaza ihtiyaç duyuyor. One S kolları Bluetooth ve kablo ile bağlanabiliyor.

Hocam ekleme yapayım Xbox 360 kablosuz kolda Bluetooth yok. Sizde olsa bile olmaz. Alıcı cihaz gereklidir. Hatta ilk Xbox One kollarında bile Bluetooth yok. Bu kollar bile alıcı cihaza ihtiyaç duyuyor. One S kolları Bluetooth ve kablo ile bağlanabiliyor.

O zaman Xbox 360 kablolu Gamepad alayim madem ama peki onun trigger tuşları nasıl hassasiyeti acaba.

Hocam ben kullanmadım. Ne desem yanlış olur.

Geri
Yukarı