Yarış oyunu tavsiyesi

NovaRiper

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG Strix G18
Intel Core i9 13980HX
Nvidia GeForce RTX 4070
16GB DDR5 4800MHz RAM
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar selamlar, son zamanlarda yarış oyunlarına sardım. Bu aralar favori yarış oyunum olan NFS Rivals’ı oynuyorum ama oyunu defalarca bitirdiğim için farklı bir oyun oynamak istiyorum. Külüstür laptopumda oynayabileceğim (donanımı birazdan vereceğim), boyutu fazla olmayan (HDD'de fazla yerim kalmadı) güzel sürüş motoruna sahip bir oyun olsun istiyorum. Grafikleri fena olmasa güzel olur, en azından NFS Rivals'a yakın olursa sevinirim. Formula, Rally gibi veya açık dünya olabilir. Mümkünse vitesi kendim değiştirebileceğim, çok hikaye ve görev ile içli dışlı olmayan bir oyun. Forza tarzı açık dünyada sürebileceğim bir oyun da olabilir. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Donanım:
  • Lenovo Thinkpad E540 (7 yıllık)
  • i5-4200M
  • 4 GB DDR3 1600 MHz RAM (tek kanal)
  • 2 GB NVIDIA GeForce GT 740M GPU
  • 500 GB HDD
  • (Soğutucu ile kullanıyorum yine de çok yormayacak akıcı oynayabileceğim bir oyun olursa sevinirim.)

Arkadaşlar selamlar, son zamanlarda yarış oyunlarına sardım. Bu aralar favori yarış oyunum olan NFS Rivals'ı oynuyorum ama oyunu defalarca bitirdiğim için farklı bir oyun oynamak istiyorum. Külüstür laptopumda oynayabileceğim (donanımı birazdan vereceğim), boyutu fazla olmayan (HDD'de fazla yerim kalmadı) güzel sürüş motoruna sahip bir oyun olsun istiyorum. Grafikleri fena olmasa güzel olur, en azından NFS Rivals'a yakın olursa sevinirim. Formula, Rally gibi veya açık dünya olabilir. Mümkünse vitesi kendim değiştirebileceğim, çok hikaye ve görev ile içli dışlı olmayan bir oyun. Forza tarzı açık dünyada sürebileceğim bir oyun da olabilir. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Donanım:
  • i5-4200M
  • 2 GB NVIDIA GeForce GT 740M GPU.
  • 500 GB HDD.
  • (Soğutucu ile kullanıyorum yine de çok yormayacak akıcı oynayabileceğim bir oyun olursa sevinirim.)

Dirt serisi ve WRC Rally serisi olabilir.

Arkadaşlar selamlar, son zamanlarda yarış oyunlarına sardım. Bu aralar favori yarış oyunum olan NFS Rivals'ı oynuyorum ama oyunu defalarca bitirdiğim için farklı bir oyun oynamak istiyorum. Külüstür laptopumda oynayabileceğim (donanımı birazdan vereceğim), boyutu fazla olmayan (HDD'de fazla yerim kalmadı) güzel sürüş motoruna sahip bir oyun olsun istiyorum. Grafikleri fena olmasa güzel olur, en azından NFS Rivals'a yakın olursa sevinirim. Formula, Rally gibi veya açık dünya olabilir. Mümkünse vitesi kendim değiştirebileceğim, çok hikaye ve görev ile içli dışlı olmayan bir oyun. Forza tarzı açık dünyada sürebileceğim bir oyun da olabilir. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Donanım:
  • i5-4200M
  • 2 GB NVIDIA GeForce GT 740M GPU.
  • 500 GB HDD.

Lfs, Assetto Corsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı