Yarış oyunu tavsiyesi

Mert246567

Hectopat
Yer
Bilecik/Bozüyük
Daha fazla  
RAM
16gb ram
SSD veya HDD modeli
512gb ssd
Ekran kartı
Rtx3050
İşlemci
R7 5800u
Merhaba arkadaşlar,
Son zamanlarda yarış oyunlarına sardım. NFS Most Wanted'daki modifiye çeşitliliği gibi yüksek olan bir oyun var mı? Grafiklerinin çok iyi olmasina da gerek yok. Arabayı kendi tarzıma göre tasarlasam kâfi. Forza Horizon 5 düşünüyorum ama onda çeşitlilik var mı bilmiyorum. Assetto Corsa nasıl? Klavyeden zor oynanılıyor deniyor. Ayarları yapılıp oynanılıyorsa denemek isterim. Şimdiden teşekkürler.

Bence Game Pass alın hocam içinde fotoğrafları koyduğum oyunlar var alıp denersiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    583,4 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    292,2 KB · Görüntüleme: 45
Battlepass alın, En iyi yarış oyunlarını oynaya bilirsiniz.
Battlepass? Sanırım gamepass demek istediniz.
Merhaba arkadaşlar,
Son zamanlarda yarış oyunlarına sardım. NFS Most Wanted'daki modifiye çeşitliliği gibi yüksek olan bir oyun var mı? Grafiklerinin çok iyi olmasina da gerek yok. Arabayı kendi tarzıma göre tasarlasam kâfi. Forza Horizon 5 düşünüyorum ama onda çeşitlilik var mı bilmiyorum. Assetto Corsa nasıl? Klavyeden zor oynanılıyor deniyor. Ayarları yapılıp oynanılıyorsa denemek isterim. Şimdiden teşekkürler.
Hiçbir yarış oyununun klavyeyle pek saracağını düşünmüyorum. Gamepad ile daha zevkli olur ama forza, NFS gibi oyunlar yine oynanabilir ama asetto corsa gibi simülasyon oyunları oynamayın. Şu anda en iyi yarış oyunu da kesinlikle forza horizon 5.

Merhaba arkadaşlar,
Forza Horizon 4, Forza Horizon 5 ve NFS serisi.

Merhaba arkadaşlar,
Flatout 2 iyidir hocam. Mutlaka oynayın. Steam'da indirimde 3.60 TL'ye düşüyor.

NFS Payback’de birebir olmasa da istediğin aracı tasarlayabilirsin, güzel oyundur. Konuya yazılan oyunlarda adam akıllı modifiye seçeneği yok, özellikle Forza’da hayal kırıklığı yaşamıştım modifiye konusunda.
Fizikleri berbat, sanki düşük kalite bir oyun oynuyormuşum gibi dönüyor araba. Arcade lafına sığınmayın, arcadenin kralı NFSMW ve U2'dir. Böyle saçma fiziklere sahip değildiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı