Yaşadığım eve ne zaman VDSL gelir?

AlprnAckbs

Decapat
Uzun zamandır çok berbat internet hizmeti yaşıyorum köyde yaşayan insan bile 35 Mbps internet alırken ataşehir'in ortasında 10 Mbps hız zor alıyorum. Buraya ne zaman geleceğini veya gelip gelmeyeceğini nasıl öğrenebilirim?

Buraya ne zaman geleceğini veya gelip gelmeyeceğini nasıl öğrenebilirim?
En yakın TT ilçe müdürlüğüne gitmenizi öneririm. Altyapı planlama ve erişim birimiyle görüşün. Daireye kadar fiber için dilekçe verin. Oluru varsa yardımcı olacaklardır.

Ataşehir'de Kablonet vardı diye hatırlıyorum. İsterseniz altyapı için başvurun. Sadece TT'ye ağırlık vermeyin.

Türk Telekom Twitter hesabından adresinizi ve telefon numaranızı belirtin. Sizi arayıp bildilreceklerdir.

En yakın TT ilçe müdürlüğüne gitmenizi öneririm. Altyapı planlama ve erişim birimiyle görüşün. Daireye kadar fiber için dilekçe verin. Oluru varsa yardımcı olacaklardır.

Ataşehir'de Kablonet vardı diye hatırlıyorum. İsterseniz altyapı için başvurun. Sadece TT'ye ağırlık vermeyin.

Maalesef Kablonet yok hiçbir şey yok bilgilendirici bir cevap olmuş teşekkür ederim.

Valla hocam benim de alt sokağımda Kablonet var. Gittim altyapı için başvurmaya bana "Sizin oraya gelmesinin imkanı yok, boşuna almayalım talebinizi zaten olumsuz sonuçlanacak." dediler. Kaldık TT'ye.

@AlprnAckbs Bölgenize bakan Türk Telekom müdürlüğüne gidip dilekçe verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı