Yaşadığım yerde çok sokak köpeği var

Anıl 97

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yaşadığım yerde önceden bu kadar köpek yoktu. Belediye köpekleri yaşadığım yere getirip bırakıyor ve bu köpekler insanlara saldırıyor. Geçenler de üstüme koştu bir tanesi zor kurtuldum. Sokak köpeklerinden nasıl kendimi koruyabilirim ya da bu durumu nereye şikayet edebilirim? (hayvan düşmanı değilim yanlış anlamayın)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşadığım yerde önceden bu kadar köpek yoktu. Belediye köpekleri yaşadığım yere getirip bırakıyor ve bu köpekler insanlara saldırıyor. Geçenler de üstüme koştu bir tanesi zor kurtuldum. Sokak köpeklerinden nasıl kendimi koruyabilirim ya da bu durumu nereye şikayet edebilirim? (hayvan düşmanı değilim yanlış anlamayın)
Cebinde mama taşımalısın. Ya da çiğ et de olabilir.

Ben yaz gelince elektroşok kullanıp bayıltarak besleme noktalarına götüreceğim. Bizim burada da çok fazlalar. Bizim buraya da sürekli biri gelip sokak köpeği atıyor. Denk getirsem çapraz ateşe tutacağım ama hiç denk gelmedi.

bıçak gibi bişey taşıyabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı