Yaşadığım yerde çok sokak köpeği var

Ben son çare olarak diyorum yoksa hayvana şiddete karşıyım tabii ki.

2 sene önce kış ayı... Köpek beni gördü, koştu. Tabii ki ben de koştum. Sonrasında yanıma geldi, kımıldamadım. Üst üste havladı yanımda. Sonrasında gitti. O zaman ben de bıçak çekmem gerekirdi, öyle değil mi? @acısıziskender.

Son düzenleme:
Kaçmakla hata yapıyorsun. Yerden bir taş alıp köpeğe doğru at zaten kaçacaktır. Onun dışında seni kıstırıp yakalarsa tek yapman gereken şey savunman olacaktır. Ondan daha güçlü bir canlı olduğun için bir şey olmaz merak etme.

@Anıl 97 yasal seviyede elektroşok.
Hocam onlar da canlı zarar vermek olmaz.

Kaçmakla hata yapıyorsun. Yerden bir taş alıp köpeğe doğru at zaten kaçacaktır. Onun dışında seni kıstırıp yakalarsa tek yapman gereken şey savunman olacaktır. Ondan daha güçlü bir canlı olduğun için bir şey olmaz merak etme.
Hocam köpek ısırabilir her an o sıra panikten kendimi nasıl savunayım?

Ben son çare olarak diyorum yoksa hayvana şiddete karşıyım tabii ki.

Hayv.

Hocam onlar da canlı zarar vermek olmaz.

Zararla değil uzaktan tuşuna basarsan elektrikten korkacaklardir hepsini bayilt demiyorum zaten.

knk telefoonda bi programı vardı o sesi duyunca köpekler kaçıyordu
Uygulama adını biliyor musun?

Hayv.

Zararla değil uzaktan tuşuna basarsan elektrikten korkacaklardir hepsini bayilt demiyorum zaten.
Hayvana zarar vermek için elinden geleni yapıyorsunuz. Başka çözümü de vardır elbette. Tamam, biz insanlar hayvanlara zarar verelim ! Lakin şunu bilin ki insanlar çok tehlikelidir.

Geri
Yukarı