Yaşadığınız En Büyük Dram

Normalde yani şuan ki aklım olsa asla yapmam fakat bundan 5 sene kadar önce sabah erkenden hastaneye kulak burun boğaz bölümüne gitmiştik. Hastaydım çok 7 saat kadar sıra bekledik. Sıra bize yaklaşmış iken bizim sıra durdu randevulular girmeye başladı. Hastanede KBB bölümünde 8 oda var ama 1 tane doktor var. 7 oda boş bu da hastanenin ne kadar rezalet bir durumda olduğunu gösteriyor. Hayatımda hiçbir şeyi bu kadar beklememiştim hastalığım birken iki oldu. Anneannemlere gittim nane limon kaynattı daha iyi geldi. Lanet ettim bir daha da o hastanenin yakınından geçmedim.

İlk topladığım pc de tüm parçaları takmıştım o hevesle açtım pc yi hiçbir tepki yok herşeyi tekrar söküp taktım yine birşey yok sonunda parçaları iade edecektim işlemciyi iade etmiştim galiba ilk. Sonra baktığımda kasanın arkasından powerı açmamışım ahh ahh gidip aynı işlemciyi tekrar almıştım ne günlerdi.

CPU pinlerinin anakartta değilde CPU üzerinde olduğu o güzide yıllarda güç bela satın aldığım Pentium 3 işlemcimi sokete tam oturtmadan takmaya çalışmam, soketin kapanmaması ve "ne oldu acaba" diyerek işlemciyi kaldırmam ve karşılaştığım manzara. Perşembe pazarı.

Kerdeşim geçmiş olsun bu benimkinden de kötü.

Hazırlığı geçmek için son hakkım olan sınava girdim. Sınavım mükemmel geçti ve akşam bunu kutlamak için dışarı çıktığımızda optiğe ismimi ve numaramı kodlamadığımı hatırlamak. Diğer gün problemi halletmek için sabah 8 de üniversiteye çıktığımda eylem olduğu için okulla kimsenin alınmayacağının söylenmesi.
(Problemi halletim ama çözene kadar ki geçen 24 saatte kafama sıkasım vardı.)

Yeni konular

Geri
Yukarı