Yaşadığınız en kötü anı nedir?

Benim ev okula bir tık uzak zaten orada bizim sınıftan neredeyse kimse yok. İlk dönem bir arkadaşım var onunla birlikte eve gidiyorum. Çocuğun babası polis sürekli taşınıyorlar. Bende çocukla tam taşınmalarına bir ay varken tanıştım, böyle iyi kankayız falan bir tane daha arkadaşım var ama tam kanka değiliz. Sonra babası polis olan çocuk taşındı. Ben diğer kanka olmadığım çocukla arkadaşlığımı ilerlettim ben onun kapalı kutusu o benim kapalı kutum. Bende o sıralar bizim sınıfta bir kız var onunla aynı sitede oturuyorum ama kıza karşı hiçbir duygum yok sadece eve beraber gidiyoruz. İşte yeni kanka olduğum çocuk burada devreye giriyor ve kıza kırmızı mı kırmızı en güzellerinden bir gül veriyor ve benim haberim yok tabii ben kıza dedim ben yollamadım ama çocukla kanka olduğumuzu herkes biliyor ve kankam olayı benim istediğimi söylüyor. Düşünmesi bile acı veriyor.

Yaşadığınız en kötü anıyı anlatır mısınız?
Benimki şu geçen sene bir kız ile konusuyordum okulda görmüştüm ve aşık olmustum benim üst sınıfımdı ve Instagram'dan kızla konusmaya başladım kız benim okulda kim olduğumu bilmiyordu benden fotoğrafımı istemişti atmıştım ve engellemişti çok büyük koymuştu.
Aga bee

Yeni konular

Geri
Yukarı