Yaşadığınız en kötü "bruh moment" nedir?

Pek bruh moment sayılmaz ama günlük hayatta yunan mitolojisinden örnek verip annemin sen mitolojiyi araştıra araştıra Allah'ı unutma demesi ve ne yazık ki gerçek 😕.

Hadi bakalım gelsin utanç verici anılar, gelsin gülmeceler 🤣 Benimki ise laptop neden açılmıyor diye yarım saat uğrastım ama ısığı açmak aklıma gelmediğinden elektrik kesildiğini tam tamire götürürken binanın lambasının yanmasıyla anlamıstım ve o zaman HDD olduğundan laptopta makineyı açmak için 1 saat uğrasmıstım. 🤣
Bir kere hoca sınıftayken yemek yedigim için beni dışarı atmıştı. 2-3 dakika sonra bir sıra arkamda oturan arkadaşımı da dışarı attı hoca. Bir baktım ki benim sıramın altına koyduğum ekmek arasını yemeye yeltenmiş.

İlkokula giderken evde film izliyordum bilgisayarı açıp orada o***** çocuğu kelimesini öğrenmiştim ve ne anlama geldiğini bilmiyordum sonra hoca ödevimi eksik yaptığım için eksi atmıştı bende "vay o***** çocuğu hoca" demiştim unutamıyorum olanları.

Bundan 3-4 ay önce civarı dizüstü bilgisayarımı güncelleme yaparken zorla kapatmıştım. (donduğu, ilerlemeyeceği belliydi.) Ve o an neden Windows'un güncelleme anında bilgisayarımızı kapatmamamızı rica ettiğini anladım. Bilgisayar açılmıyordu, bilgisayara bağlı fare ve mikrofonun ışıkları yanmıyordu, şarj almıyordu. İnternette uzun araştırmalar sonucu BIOS pilinin çıkarılıp takılması gerektiğine karar verdim, fakat cihaz dizüstü olduğu için cesaret edemedim ve saçma saçma içini incelemeye başladım. BIOS pilini nasıl çıkarırım diye bakarken bataryayı çıkarmıştım. Yerine koydum, montajını yaptım ve tak! Bilgisayar çalıştı. Meğerse sadece bataryasını çıkarıp takmam gerekiyormuş. Zaten o gece yaşadığım korku bana bundan sonra güncelleme yaparken bilgisayarı kapatmamam gerektiğini anlamama yeter.

Rekabetçi oyunda arkamdan zıplayarak gelen takım arkadaşıma sövmüştüm ama meğerse o zıplayarak gelen takım arkadaşım benim o anda Discord'dan konuştuğum arkadaşımmış.

Otellerde turistler simit, su yatağı falan alırdı sonra ülkesine dönerken sahilde bırakırdı ben de onları patlatırdım. Bir gün yine patlatma avına çıkmışken kocaman afilli bi su yatağı patlatmıştım meğerse karşı şezlongdakilerinmiş. (İyi yırtmışım pek bişey yapmadılar ama babam fena dövdüydü :D )

Okuldan döndükten sonra kendime tost yapmıştım, elektrikler gitti ondan sonra gelsin diye 3-4 saat beklemiştim. Meğersem tost makinesi sigortayı attırmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı