Yaşadığınız en korkunç ya da paranormal olay nedir?

Köye gitmiştim. Gece vakti gelmişti uyuyordum duvara dönük olarak yatıyordum daha küçüktüm tabii ve etraf bayağı karanlıktı ben son ses müzik dinliyordum sonra müziği kapattım kapıya dogru döndüm ve birden mavi bir şey gördüm insan vücudunu andırıyordu babam sandım seslendim ses çıkmadı annem sandım seslendim ses çıkmadı sonra birden bismillah diye bağırdım o şey kayboldu bayağı korkmuştum o gece.

Köye gitmiştim. Gece vakti gelmişti uyuyordum duvara dönük olarak yatıyordum daha küçüktüm tabii ve etraf bayağı karanlıktı ben son ses müzik dinliyordum sonra müziği kapattım kapıya dogru döndüm ve birden mavi bir şey gördüm insan vücudunu andırıyordu babam sandım seslendim ses çıkmadı annem sandım seslendim ses çıkmadı sonra birden bismillah diye bağırdım o şey kayboldu bayağı korkmuştum o gece.
Benimkide benzer

Bir misafirliğe gitmiştik ailecek. Gece orada kalmıştık. Uyurken bir anda uyandım. Bir de ne göreyim? Pörtlek gözlü, gözlerinin dışı sarı, içi kırmızı dörtgen, göz beneği minnacık, yüz derisi kıpkırmızı bir varlık gözlerini dikmiş bana bakıyordu. Saniyelerce bir ben ona, bir de o bana baktı. Tabi sakinliğimi koruyarak gözlerimi hızlıca kapayıverdim. Sabah olmuştu. Kardeşime başıma gelenlerden bahsettim. O da bana gece bir benzer olayı yaşadığını anlattı. O da gece su içmek için mutfağın yolunu tutmuş. Yatağa geri dönerken benim gördüğüm yerde siyah uzun bir karartı görmüş. Gece çok karanlık olduğu için gözü seçememiş ama dışarda ki ışık o varlığın ayak kısmına çarpıyormuş. Sordum ayağı nasıldı? O da dedi ki yuvarlak, kırmızı ve ayak parmakları çoktu ve de küçük küçüktü. Dokunmak istedim ama cesaret edemedim dedi. Bunu bir başka bir forumda da bahsetmiştim. Güya dindar geçinen bir dayı sizin psikolojik sorunlarınız var demişti. Dinine küfreden müslüman olsa bari. Yani demem o ki cin sureti gördük diyebiliriz. Sonra da bir olay yaşamadık. Ama aklımda kaldı bu olay. Zaten araştırdığım çoğu kaynakta beni cinlerin varlığına inanmaya itti.

Bir misafirliğe gitmiştik ailecek. Gece orada kalmıştık. Uyurken bir anda uyandım. Bir de ne göreyim? Pörtlek gözlü, gözlerinin dışı sarı, içi kırmızı dörtgen, göz beneği minnacık, yüz derisi kıpkırmızı bir varlık gözlerini dikmiş bana bakıyordu. Saniyelerce bir ben ona, bir de o bana baktı. Tabii sakinliğimi koruyarak gözlerimi hızlıca kapayıverdim. Sabah olmuştu. Kardeşime başıma gelenlerden bahsettim. O da bana gece bir benzer olayı yaşadığını anlattı. O da gece su içmek için mutfağın yolunu tutmuş. Yatağa geri dönerken benim gördüğüm yerde siyah uzun bir karaltı görmüş. Gece çok karanlık olduğu için gözü seçememiş ama dışarıda ki ışık o varlığın ayak kısmına çarpıyormuş. Sordum ayağı nasıldı? O da dedi ki yuvarlak, kırmızı ve ayak parmakları çoktu ve de küçük küçüktü. Dokunmak istedim ama cesaret edemedim dedi. Bunu bir başka bir forumda da bahsetmiştim. Güya dindar geçinen bir dayı sizin psikolojik sorunlarınız var demişti. Dinine küfreden Müslüman olsa bari. Yani demem o ki cin sureti gördük diyebiliriz. Sonra da bir olay yaşamadık. Ama aklımda kaldı bu olay. Zaten araştırdığım çoğu kaynakta beni cinlerin varlığına inanmaya itti.

Dostum 1den fazla kişi olunca çok koymuyor öyle olaylar biliyor musun 😀

Başınıza hiç paranormal olay geldi mi? Geldiyse bizimle paylaşır mısınız?

Lavaboya gitmiştim kardeşim kapının arkadasın asaklanmış dışarı adımımı atar atmaz kapıyı kapattı bende gözüm çok hızlı mavi işey gördü cin sanıp bağırıp korktum az kalsın ödüm patlıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı