Yaşadığınız en korkunç ya da paranormal olay nedir?

Sanırım İstanbul'un çoğu serserisi ve hırsızı orada olduğu için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, konuyu açtım ama yazmadım özür diliyorum ve yazıyorum.

Bu olayı 2019 da yaşadım 13 Yaşındaydım ve gayet mutlu ve heyecanlı bir insanım o gün nedense çok halsiz ve moralsizdim okuldan geldim banyoya girdim çıktım üstümü giyinirken dışarıdan sesler duymaya başladım o an çok korktum üstümü giyindim ama sesler kesilmedi sonra annem geldi ve sesler kesildi annem beni yemeğe çağırdı ve içeri gittim ve anne dışarıdan tilki sesi geliyor
dedim o an aklıma böyle bir şey gelmemişti ama tilki sesi olduğundan aşırı emindim vakit geçti gece oldu saat 22-23 civarı rüya mıydı sanırsam rüyaydı neyse anlatıyorum rüyamda yatak dan kalktım ve mutfağa su içmeye gittim ama kapının önünde tahmini 2 metre biri vardı arkası dönük bir şekilde duruyordu arkamı döndüm anne dedim cevap vermedi yeniden kapıya baktım ordaydı
anne dedim ve ayağa kalktı efendim dedi anne dedim mutfak kapısının önünde biri bekliyor dedim
annem gülerek anneannen dedi ama anneannem biz de kalmıyordu sonra kapı açılıp kapanma sesi duydum annem de yanıma doğru geldi içeri babannem ve nenem girdi (nenem vefat etti) nenem yaşlı değil gençti genç halini hiç görmemiştim babannem bana bakıp güldü ve oturdu nenem de yanına oturdu ikisi de bana bakıp gülüyordu annem bana bakıp arapça bir kaç şey söyledi bi yandan annemi dinliyor bi yandan içimden hay anasını tarzı şeyler söylüyordum anneme doğru bağırmaya başladım anneme sen annem değilsin diye bağırdıkça annem çirkinleşiyordu o bana bağırıyor ben ona bağırıyorum ve küfür ediyordum bi anda o koca eliyle boğazımı sıkmaya başladı sanki kafam vücudumdan ayrılacak gibiydi ve sonra uyandım kalktım her tarafım su ter tuvalete gittim elimi yüzümü yıkadım aynaya baktım ve boynumda bir el izi gördüm hemen yatağa koşup dua okumaya başladım ezana kadar dua okudum sonra uyudum. bu olaylardan sonra geceleri 3 ila 5 arası çok sinirli bir şekilde kalkıyordum bazen gölgeler görüyor bazen sadece kalkıyordum çok fazla karabasan geliyor artık o kadar çok kalktım ki korkmamaya ve sadece küfür etmeye başlamıştım :d ama artık hiç bir şey olmuyor rahatım direk olayı cinlere vs yormadım şizofreniyi araştırdım ama pek bi sonuç alamadım korktuğumdan dolayı buraya yazıyorum kankiler belki de deliyim :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konunun linkini atar mısınız?
Evimin duvarlarında el izleri var
Konu açmıştım buradada duvarlarda el izi çıkıyordu kanıt atmıştım.

Bu olayı 2019 da yaşadım 13 Yaşındaydım ve gayet mutlu ve heyecanlı bir insanım o gün nedense çok halsiz ve moralsizdim okuldan geldim banyoya girdim çıktım üstümü giyinirken dışarıdan sesler duymaya başladım o an çok korktum üstümü giyindim ama sesler kesilmedi sonra annem geldi ve sesler kesildi annem beni yemeğe çağırdı ve içeri gittim ve anne dışarıdan tilki sesi geliyor
dedim o an aklıma böyle bir şey gelmemişti ama tilki sesi olduğundan aşırı emindim vakit geçti gece oldu saat 22-23 civarı rüya mıydı sanırsam rüyaydı neyse anlatıyorum rüyamda yatak dan kalktım ve mutfağa su içmeye gittim ama kapının önünde tahmini 2 metre biri vardı arkası dönük bir şekilde duruyordu arkamı döndüm anne dedim cevap vermedi yeniden kapıya baktım ordaydı
anne dedim ve ayağa kalktı efendim dedi anne dedim mutfak kapısının önünde biri bekliyor dedim
annem gülerek anneannen dedi ama anneannem biz de kalmıyordu sonra kapı açılıp kapanma sesi duydum annem de yanıma doğru geldi içeri babannem ve nenem girdi (nenem vefat etti) nenem yaşlı değil gençti genç halini hiç görmemiştim babannem bana bakıp güldü ve oturdu nenem de yanına oturdu ikisi de bana bakıp gülüyordu annem bana bakıp arapça bir kaç şey söyledi bi yandan annemi dinliyor bi yandan içimden hay anasını tarzı şeyler söylüyordum anneme doğru bağırmaya başladım anneme sen annem değilsin diye bağırdıkça annem çirkinleşiyordu o bana bağırıyor ben ona bağırıyorum ve küfür ediyordum bi anda o koca eliyle boğazımı sıkmaya başladı sanki kafam vücudumdan ayrılacak gibiydi ve sonra uyandım kalktım her tarafım su ter tuvalete gittim elimi yüzümü yıkadım aynaya baktım ve boynumda bir el izi gördüm hemen yatağa koşup dua okumaya başladım ezana kadar dua okudum sonra uyudum. bu olaylardan sonra geceleri 3 ila 5 arası çok sinirli bir şekilde kalkıyordum bazen gölgeler görüyor bazen sadece kalkıyordum çok fazla karabasan geliyor artık o kadar çok kalktım ki korkmamaya ve sadece küfür etmeye başlamıştım :d ama artık hiç bir şey olmuyor rahatım direk olayı cinlere vs yormadım şizofreniyi araştırdım ama pek bi sonuç alamadım korktuğumdan dolayı buraya yazıyorum kankiler belki de deliyim :D
1628004397573.png

Duvara tırmanan süper Mario'lar görüyordum.
1628004511246.png

Bu olayı 2019 da yaşadım 13 yaşındaydım ve gayet mutlu ve heyecanlı bir insanım o gün nedense çok halsiz ve moralsizdim okuldan geldim banyoya girdim çıktım üstümü giyinirken dışarıdan sesler duymaya başladım o an çok korktum üstümü giyindim ama sesler kesilmedi sonra annem geldi ve sesler kesildi annem beni yemeğe çağırdı ve içeri gittim ve anne dışarıdan tilki sesi geliyor.
Dedim o an aklıma böyle bir şey gelmemişti ama tilki sesi olduğundan aşırı emindim vakit geçti gece oldu saat 22-23 civarı rüya mıydı sanırsam rüyaydı neyse anlatıyorum rüyamda yatakdan kalktım ve mutfağa su içmeye gittim ama kapının önünde tahmini 2 metre biri vardı arkası dönük bir şekilde duruyordu arkamı döndüm anne dedim cevap vermedi yeniden kapıya baktım oradaydı.
Anne dedim ve ayağa kalktı efendim dedi anne dedim mutfak kapısının önünde biri bekliyor dedim.
Annem gülerek anneannen dedi ama anneannem biz de kalmıyordu sonra kapı açılıp kapanma sesi duydum annem de yanıma doğru geldi içeri babaannem ve nenem girdi (nenem vefat etti) nenem yaşlı değil gençti genç halini hiç görmemiştim babaannem bana bakıp güldü ve oturdu nenem de yanına oturdu ikisi de bana bakıp gülüyordu annem bana bakıp arapça birkaç şey söyledi bir yandan annemi dinliyor bir yandan içimden hay anasını tarzı şeyler söylüyordum anneme doğru bağırmaya başladım anneme sen annem değilsin diye bağırdıkça annem çirkinleşiyordu o bana bağırıyor ben ona bağırıyorum ve küfür ediyordum bir anda o koca eliyle boğazımı sıkmaya başladı sanki kafam vücudumdan ayrılacak gibiydi ve sonra uyandım kalktım her tarafım su ter tuvalete gittim elimi yüzümü yıkadım aynaya baktım ve boynumda bir el izi gördüm hemen yatağa koşup dua okumaya başladım ezana kadar dua okudum sonra uyudum. Bu olaylardan sonra geceleri 3 ila 5 arası çok sinirli bir şekilde kalkıyordum bazen gölgeler görüyor bazen sadece kalkıyordum çok fazla karabasan geliyor artık o kadar çok kalktım ki korkmamaya ve sadece küfür etmeye başlamıştım :d ama artık hiçbir şey olmuyor rahatım direk olayı cinlere vs yormadım şizofreniyi araştırdım ama pek bir sonuç alamadım korktuğumdan dolayı buraya yazıyorum kankiler belki de deliyim :D

Kardeş ona biz karabasan diyoruz.
Oradaki el izini de kendin uyurken yapmışsındır.
Beynin rüya olduğunu kavrıyor ve uyanmak istiyor ancak uyanamıyor, uyanamayınca da "hass... Gerçek bu" deyip bedeninde tepki vermeye çalışıyor.
Orada el boğazına doğru gelirken büyük ihtimalle beynin ellerini boğazına doğru yönlendirip boğaza yapışan elden kendini kurtarmak istiyor fakat o görüntüler rüya olduğu için orada bir el yok.
Bu yüzden ellerin farkında olmadan seni boğan eller zannedip senin boğazını kavrıyor ve kendini boğuyorsun farkında olmadan. Havasızlıktan bayılmak üzereyken de uyanıyorsun.

Paranormal bir şey yok yani korkma :)

Hiç rüyanızda kapalı kaldınız mı?
Onlarca hatta yüzlerce kez uyanmak isteyip uyanamamak.
"Hadi bu sefer uyanacağım. Bir, iki, üç..." deyip uyanmaya çalışmak...
Gözünü kapıyorsun, açıyorsun kapıyorsun, açıyorsun kapıyorsun...yok...hala uyanamadım.
Sanki bu gördüklerin ve bulunduğun ortam gerçek. Her şeye dokunuyorsun. Hepsi somut...
Lakin çevrede bulunan canlılar veya nesneler hiç gerçek değil.
Uyanmaya her çalıştığımda, gözümü kapayıp açınca bulunduğum çevre değişiyor.
Sanki başka yere ışınlanıyorum. Lakin gerçek dünya'ya dönemiyorum.
eski rüyalarımdan şeyler görüyorum. Korkularımı görüyorum. Hayallerimi görüyorum...
Bu anlattığım olay bundan 4-5 yıl önce yaşandı. Ağır havale geçirmişim.
Kaç saat uyuduğumu hatırlamıyorum.
Ara sıra halen o zaman rüyalarımda gördüğüm şeyleri görürüm.

Geri
Yukarı