Yaşadığınız en paranormal olay nedir?

Arabanın evde olmayıp anahtarının olması?

@electurzz kanka araba çalınmıştı, ben fark etmemiştim ama.

4 yaşındayken karabasan gördüm. Karabasan gerçek değil demeyin, dövüştüm onunla. Gece saat kaçtı bilmiyorum ama oda karanlıktı. Gözümü açtığımda siyah bulutumsu bir şey bana bakıp bir şeyler söylüyordu. Yüzü vardı ama siyahtı. Gözleri beyaz ve geniş omuzlu bir şeydi. Bana "Bir daha yapma" gibisinden bir şeyler söylediğini hatırlıyorum. Omzumdan tutup beni doğrultmuştu. Ben de "Tamam" dedikten sonra tekme atıp annem ve babamın odasına kaçıp aralarına sığınmıştım. Yatağa uzandığımda bacak altında değişik bir hisler oluşmuştu. Özellikle penisimin olduğu bölgede uyuşukluğa benzer bir his olmuştu. Böyle bir şeyi biri bana söylese güler geçerdim ama işin en garip kısmı şu: Sabah uyandığımda annem ve babamın yatağındaydım.

Edit: Bu arada "Bir daha yapma" tarzında bir şey dediğinde aklıma tek şey geldi: Aynı günün akşamında balkonun demirliklerine tırmanmıştım ve babam bana yapmamamı söylemişti.

Çok bir şey yaşamadım aslında. Sadece karabasan var o da sayılmaz zaten bence. Yalnız çok korkunçtu, etrafımda ışınlanan siyah gölgeler görmüştüm ve beni boğmaya çalışmışlardı. Allah var ki rüya idi. Korkmuştum..:(

2 ay önce başıma geldi sevgilimle cuma akşamı ilişkide iken kulağıma Arapça cümleler gelmeye başladı başta aldırış etmedim 1 saat sonra yine başlayınca gusül abdesti aldım ve geçti ama hala korkutuyor beni o olayı düşünmek bile.

Elektrik kesikken televizyon açılmıştı.

kondansatörlerde olan elektrik yüzünden olabilir

2 ay önce başıma geldi sevgilimle cuma akşamı ilişkide iken kulağıma Arapça cümleler gelmeye başladı başta aldırış etmedim 1 saat sonra yine başlayınca gusül abdesti aldım ve geçti ama hala korkutuyor beni o olayı düşünmek bile.

kondansatörlerde olan elektrik yüzünden olabilir
Elektrik 3 saattir yoktu.

Çok bir şey yaşamadım aslında. Sadece karabasan var o da sayılmaz zaten bence. Yalnız çok korkunçtu, etrafımda ışınlanan siyah gölgeler görmüştüm ve beni boğmaya çalışmışlardı. Allah var ki rüya idi. Korkmuştum..:(
Rüyalarda yeterli korkmak için.

Geri
Yukarı