Yaşadığınız en paranormal olay nedir?

Veli1026

Kilopat
Katılım
28 Mayıs 2019
Mesajlar
2.945
Makaleler
1
Çözümler
69
Çok bir şey yaşamadım aslında. Sadece karabasan var o da sayılmaz zaten bence. Yalnız çok korkunçtu, etrafımda ışınlanan siyah gölgeler görmüştüm ve beni boğmaya çalışmışlardı. Allah var ki rüya idi. Korkmuştum..:(
5-6 yaşındayken şanslıysam 2 günde 1 o tarz rüyalardan 1 tane görüyordum. 1 günde 3 farklı bu tarz rüya gördüğüm olmuştu.
 

Ethem Efe

Decipat
Katılım
2 Ekim 2020
Mesajlar
3.071
Makaleler
1
Çözümler
9
Yer
Kocaeli gölcük
Böyle yaşadığınız en korkunç olay nedir? Benim ev boşken omzuma birinin dokunması sanırım.

Gece uyurken yarı uyanmıştım. Gözlerimi böyle %10 falan açabiliyordum, hiçbir yerimi hareket ettiremiyordum. Sadece ağzımdan ıhh ıhhh diye küçük sesler çıkarabiliyorum. Sanırım uyku felci geçirdim.
 

TheKaan0

Picopat
Katılım
15 Nisan 2022
Mesajlar
294
Gece odama şeytan, cin gibi bir şey girmişti. Hislerim kuvvetli olduğu için hemen anlamıştım. Daha sonra da (yatağımın karşısında ayna var) ayna da bir şey gözükmüştü. Alışkın olduğum için normal karşıladım.
 

BruceWayne33

Centipat
Katılım
9 Mayıs 2021
Mesajlar
974
Çözümler
2
3 ya da 4.siniftim evde yeni yeni tek kalmaya başlamıştım o zaman sürekli paranormal olay videolari izliyodum aslında olay paranormal vs. değil garip sesler geliyordu çıtırtı ve ayak sesi gibi 5-10 dk sürdü yaklaşık sonra koşma sesi geldi annem açtı kapıyı hırsız girmeye calisiyomus sans eseri annemle denk gelince topuklayip kaçmışlar.Ama çok korkmuştum evde cin vs. mi var diye.Sonra bıraktım ama pek çoğu creepypasta izlenmek için yalan uyduruyorlar.
 

FazliBasturk

Decapat
Katılım
10 Haziran 2020
Mesajlar
706
Çözümler
6
4 yaşındayken karabasan gördüm. Karabasan gerçek değil demeyin, dövüştüm onunla. Gece saat kaçtı bilmiyorum ama oda karanlıktı. Gözümü açtığımda siyah bulutumsu bir şey bana bakıp bir şeyler söylüyordu. Yüzü vardı ama siyahtı. Gözleri beyaz ve geniş omuzlu bir şeydi. Bana "Bir daha yapma" gibisinden bir şeyler söylediğini hatırlıyorum. Omzumdan tutup beni doğrultmuştu. Ben de "Tamam" dedikten sonra tekme atıp annem ve babamın odasına kaçıp aralarına sığınmıştım. Yatağa uzandığımda bacak altında değişik bir hisler oluşmuştu. Özellikle penisimin olduğu bölgede uyuşukluğa benzer bir his olmuştu. Böyle bir şeyi biri bana söylese güler geçerdim ama işin en garip kısmı şu: Sabah uyandığımda annem ve babamın yatağındaydım.

Edit: Bu arada "Bir daha yapma" tarzında bir şey dediğinde aklıma tek şey geldi: Aynı günün akşamında balkonun demirliklerine tırmanmıştım ve babam bana yapmamamı söylemişti.

İlk kez böyle bir karabasana denk geliyorum, bu kabus hocam. Karabasanda hareket edemezsiniz. Karabasanın diğer adı zaten uyku felcidir.
 

vonBozkurt

Decapat
Katılım
3 Ekim 2019
Mesajlar
163
Yer
İstanbul
Bir gece yarısı dergahtan eve tespih çeke çeke dönerken karşıma elinde 1.5 litre rakı şişesiyle beraber bir CHP'li çıkageldi. Hemen heybemden Kuran-ı Kerim'i çıkartıp suratına tuttum, tıslayarak kaçtı. Bu da böyle bir anımdır.
 

Yeni konular

Yukarı