Yaşadığınız korkunç olayları anlatın

Gece yolda tek başıma yürürken arabaya dayanmış büyük kare tahta parçasının yere düşmesi. Rüzgar yok tahtanın düşmesi için hiçbir sebep yok.

Kaldırımda yürürken bitişikteki villanın kangal cinsi köpeği tel çitlerden kafa hizama atladı. Bağlı olduğu için yetişemedi ama salyası yüzüme kadar geldi (birkaç kez sahibi onu gezdirirken ayak üstü sahibi ile muhabbet etmiştim. Cana yakın bir köpek değildi ama bir saldırganlığını da görmemiştim. Severken "Bu insan nereden çıktı, durduk yere kafama elini sürtüyor. Bir an önce bıraksa beni" tarzı bir bakış atmıştı kendisi 😄). Çok korkutucu bir andı. Tasmasının ipi yetişe boynumu ısırırmıydı yoksa sadece tehdit etmek için mi atladı diye uzun bir süre düşündüm. Olay sonrasında durumu sahibine ilettim, köpeğin klübesini kaldırıma daha uzak bir yere taşıdı.

Evde tek başıma duş alırken aklıma paranormal varlıklar geldi dedim ki eğer burada varsanız bir işaret gönderin filan demiştim biraz da dalga geçtim ve cümlem biter bitmez banyo tezgahının üstündeki sabunluk nasıl olduysa yere düşmüştü. Böyle şeylere hala inanmam ama aklıma geldikçe de bilimsel açıdan anlamlandırmaya çalışırım daha da garip şeyler yaşayan arkadaşlarım da var ama elbet bir bilimsel açıklaması vardır böyle anlamsız şeylerin.

Merhaba arkadaşlar. Hadi birbirimize yaşadığımız korkunç olayları anlatalım.

Ben küçükken odama karanlıkta girmeye çalışıyordum karanlıktan korkuyordum sonra girip çıktım falan sonra tekrar girdim ve birisi beni kollarından tuttu kaldırdı sonra indirdi ama tamamen karanlıktı bayağı kötü olmuştum babamı çağırdım ışığı açınca hiçbir şey yoktu.

Ben küçükken odama karanlıkta girmeye çalışıyordum karanlıktan korkuyordum sonra girip çıktım falan sonra tekrar girdim ve birisi beni kollarından tuttu kaldırdı sonra indirdi ama tamamen karanlıktı bayağı kötü olmuştum babamı çağırdım ışığı açınca hiçbir şey yoktu.

Ben çoğu korkunç olayımı küçükken yaşadım artık neredeyse hiç yaşamıyorum küçük olduğum içinde öyle olmuş olabilir.

Geri
Yukarı