Yaşadığınız paranormal bir olay

Walter White1

Hectopat
Daha fazla  
Bir akrabamız sürekli kumar tarzı dine aykırı şeyler oynuyordu. Hiç Kur-an okumazdı, namaz kılmazdı. Bu olanlarda kendisi değil, karısını etkiledi. Karısı gece kalktığında cüce birisinin odalarda koştuğunu gördüğünü söyledi. Bir gece o cüce kendisini uyandırmış ve ayaklarından tutarak içinde kur-an ve Yasin'in olduğu dolaba götürmüş. Kadın bu yaşadıklarını kocasına da anlattı. Ama kocası(Ahmet abi diyoruz kısacası)bunlara inanmadı ve kötü şeyler yapmaya devam etti. Sabahlara kadar içki içti ve kumar oynadı. Sürekli küfür ediyordu. Ama bize anlattıklarına göre o cüce Ahmet abi ye de görünmüştü. Gece yarısı ortalıkta koşuyor ve dik dik onlara bakıyormuş. Bu olanlardan sonra Ahmet abi zaten korkudan bir daha azla Allah'a ve dine aykırı bir şey yapmadı. Karısıyla sürekli birlikte ibadetlerine başladılar, Allah'a karşı gelmediler. Şeyda yengemin(Ahmet abimin karısı)anlattığına göre artık ne bir kötü rüya, ne de gece ortalıkta onları korkutan varlıkların olduğunu söyledi.

Sizin yaşadığınız bir olay var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir akrabamız sürekli kumar tarzı dine aykırı şeyler oynuyordu. Hiç Kur-an okumazdı, namaz kılmazdı. Bu olanlarda kendisi değil, karısını etkiledi. Karısı gece kalktığında cüce birisinin odalarda koştuğunu gördüğünü söyledi. Bir gece o cüce kendisini uyandırmış ve ayaklarından tutarak içinde kur-an ve Yasin'in olduğu dolaba götürmüş. Kadın bu yaşadıklarını kocasına da anlattı. Ama kocası(Ahmet abi diyoruz kısacası)bunlara inanmadı ve kötü şeyler yapmaya devam etti. Sabahlara kadar içki içti ve kumar oynadı. Sürekli küfür ediyordu. Ama bize anlattıklarına göre o cüce Ahmet abi ye de görünmüştü. Gece yarısı ortalıkta koşuyor ve dik dik onlara bakıyormuş. Bu olanlardan sonra Ahmet abi zaten korkudan bir daha azla Allah'a ve dine aykırı bir şey yapmadı. Karısıyla sürekli birlikte ibadetlerine başladılar, Allah'a karşı gelmediler. Şeyda yengemin(Ahmet abimin karısı)anlattığına göre artık ne bir kötü rüya, ne de gece ortalıkta onları korkutan varlıkların olduğunu söyledi.

Gerçek olduğundan emin miyiz? Böyle şeyler hurafeden başka bir şey değil.

Bir akrabamız sürekli kumar tarzı dine aykırı şeyler oynuyordu. Hiç kur-an okumazdı, namaz kılmazdı. Bu olanlarda kendisi değil, karısını etkiledi. Karısı gece kalktığında cüce birisinin odalarda koştuğunu gördüğünü söyledi. Bir gece o cüce kendisini uyandırmış ve ayaklarından tutarak içinde kur-an ve Yasin'in olduğu dolaba götürmüş. Kadın bu yaşadıklarını kocasına da anlattı. Ama kocası(ahmet abi diyoruz kısacası)bunlara inanmadı ve kötü şeyler yapmaya devam etti. Sabahlara kadar içki içti ve kumar oynadı. Sürekli küfür ediyordu. Ama bize anlattıklarına göre o cüce ahmet abi ye de görünmüştü. Gece yarısı ortalıkta koşuyor ve dik dik onlara bakıyormuş. Bu olanlardan sonra ahmet abi zaten korkudan bir daha azla Allah'a ve dine aykırı bir şey yapmadı. Karısıyla sürekli birlikte ibadetlerine başladılar, Allah'a karşı gelmediler. Şeyda yengemin(ahmet abimin karısı)anlattığına göre artık ne bir kötü rüya, ne de gece ortalıkta onları korkutan varlıkların olduğunu söyledi.

Sizi kandirmislar galiba biraz hı.

Wattpad'den mi aldınız?

Troller bu konuya da gelmez umarım. Ki gelmişler bile. Her neyse.
6 yaşında falandım, gecenin bir yarısı uyandım. Tam başucumda bembeyaz doktor kılıklı birisi duruyor, bana doğru eğilmiş hafif bakıyordu. Bende çocuk aklımla onu görmemiş numarası yapıp geri yatıp gözlerimi kapadım. Açtığımda hiçbirşey yoktu, ne olduğunu anlayamadım hala da anlam veremiyorum. Halüsinasyon falan değildi tamamen gördüğüm gerçekti ve netti.

Bir gün okula giderken sitenin bahçesinde garip davranışlar sergileyen bir kedi gördüm. Kedi sürekli duvardan duvara bakıyor, 5 saniye baktığı anda korkarak sıçrıyor, duvara gözlerini kilitleyince ne kadar yanına yaklaşsam bile kaçmıyordu. Meğersem kedi depresyondaymış şuanda durumu iyi.

Bir gün okula giderken sitenin bahçesinde garip davranışlar sergileyen bir kedi gördüm. Kedi sürekli duvardan duvara bakıyor, 5 saniye baktığı anda korkarak sıçrıyor, duvara gözlerini kilitleyince ne kadar yanına yaklaşsam bile kaçmıyordu. Meğersem kedi depresyondaymış şu anda durumu iyi.

Bende minerva sandım.

Troller bu konuya da gelmez umarım. Ki gelmişler bile. Her neyse.
6 yaşında falandım, gecenin bir yarısı uyandım. Tam başucumda bembeyaz doktor kılıklı birisi duruyor, bana doğru eğilmiş hafif bakıyordu. Bende çocuk aklımla onu görmemiş numarası yapıp geri yatıp gözlerimi kapadım. Açtığımda hiçbirşey yoktu, ne olduğunu anlayamadım hala da anlam veremiyorum. Halüsinasyon falan değildi tamamen gördüğüm gerçekti ve netti.
Bunun aynısı bana da oldu. Fakat tam net olarak hatırlayamıyorum. Birden fazla oldu, en son olduğunda ağlamıştım, annem babam gelmişti, daha da olmamıştı.

Geri
Yukarı