Yaşadığınız paranormal olaylar neler?

KonuKilit

Decapat
Yer
BruhKöy
Öyle bir yazın ki manipüle olup gece olmasın diye Amerika'ya Amerika'da gece olduğunda Türkiye'ye gideyim.

Benim yaşadığım paranormal sayılmayan ancak ilginç bir olay.
10, 11 yaşlarında annem ile babam işe gittiği için yazın beni Sakarya'daki teyzeme bıraktılar.
Akşam saat 21.56 civarıydı ben yatmaya hazırlandım. Gece yattığımızda etraf zifiri karanlıktı.
O karanlıkta odanın ortasında belirsiz bir şeyin havaya doğru yükseldiğini gördüm. Çok korkmuştum. Aklıma geldi bugün araştırdım, uzun süre ışığa doğru çıplak gözle bakarsak gözümüzde şok etkisi yaratıyormuş ve ışığa bakarken gördüğümüz nesneleri belirsiz yerlerde siyah ve anlaşılmayan bir biçimde görüyormuşuz. Halüsinasyon görmüşüm yani.

Sizin de bu tip paranormal olay yaşadıysanız anlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu süper. Bol bol yazın da okuyalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Konu süper. Bol bol yazın da okuyalım.

Nokia 6600'da izlemiştim en baştakini :)

Bir hikaye de benden: Kanada'nın en büyük otellerinden biri olan bu otel ''perili otel'' olarak biliniyor, hikayesi ile oldukça ürkütücü olmasına rağmen popüler bir tatil köyü olarak hizmet sunuyor. Bu oteli perili yapan tek bir olay da yok, bir kaç olay bulunuyor. Bunlardan ilki balo salonunda dans ederken gelinliğinin eteği yanan bir gelin alevlerden kaçarken merdivenden düşerek boynunu kırıyor, o günden sonra balo salonunda dans edilirken hafif yanık kokusu geldiği kaydedilmiş. Bunun haricinde merdivenlerin orada beyaz bir karartı görüldüğü de pek çok müşteri tarafından yetkililere bildirilmiş. Otele ait diğer hikaye ise 873 numaralı odada kalan bir ailenin öldürülmesi ile alakalı. İşlenen cinayetten sonra odanın kapısı tuğla ile örüldü ve bir daha hiç kimse oraya girmedi. 873 numaralı odanın bulunduğu koridorda ailenin hayaleti görülüyor. O yüzden genellikle kimse o katı tercih etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı