Yaşadığınız paranormal olaylar

2 Yıl önce. Gece 1-2 falandı sanırım. Sarhoş falan değilim kendimdeyim uykum falan da yok her şeyin farkındaydım. Kısık seste müzik açtım keyiflice oturuyordum arkadan bir el dokundu o anki korkuyla küfür ettim refleks olarak😁.Neyse tek yaşıyorum bu arada. 8-9 dk en fazla 10 dk olsun geçti. Yatak odasından ses geldi elime vazoyu alıp gittim hırsız ihtimalide var kafasına geçirecektim. Girdim yer yerinden oynamış kimse yok. Kitaplar yatağımın üstünde su içtiğim bardak yerde paramparça hiçbir şeye dokunmadan bindim arabaya kaçtım kuzenime. Kuzenime söyledim sağ olsun 2 aya yakın o evde kaldık. Sonra o lanet evden taşındım zaten o günden sonra metafizik canlıların varlığını kabullendim zaten.

Lahmacun yerken lahmacun cinini gördüm. 😳
Hocam ne güzel, birazda ondan lahmacun isterdiniz beleşe verirdi sonuçta lahmacun cini.

Bir arkadaşım doğum gününe beni ve bir arkadaşımı davet etmişti. Bizde daha sonra bahçeye çıktık. Orası ağaçlık doluydu. Daha sonra arkadaşım bir şey farketti ağaçların üstünde fakat daha sonra ikisi de kaçtılar 😃 Bende sürü psikolojisi ile kaçtım.

Kötü şeyler yaşanacaktı, zor kurtuldum. :D
Lahmacun ısmarlatırdınız ondan sonra hesabı ödemeden kaçardınız lahmacun cini de parasız olduğu için bulaşıkları ödemek zorunda kalırdı ve bir daha size musallat olmazdı:
1540743707_file6.gif

3. sınıftayım sabahçıyım her zaman ki gibi servis ile okuluma gidiyorum. Sola baktığımda bir araba görmüştüm araba kapalıydı (herhalde) ve radyosunda "RUH" yazıyordu. 3.sınıf için gayet epik bir olay.

"AUX" yazısının 8-bitlik hali olmasın o :D

Ramazan ayında teravihten eve dönüyordum. Hayatım da ilk ve son kez takip edildiğim hissine kapıldım ve sanki hep karanlıkların içinde bir şey beni gözetliyormuş hissine kapıldım. Ve işin garip tarafı eve hızlı adımlarla gelmiş olmama rağmen 10 dakikalık mesafeyi 25 dakikada gelmişim.

Bizim evimiz bahçeli ve sobalı. Bahçe yattığım odanın hemen arkası camdan görünüyor. Gece yattım perde kapalı perde ışık yansıtıyordu normalde yansıtmaz odanın içi sokak ışığı doldu ve siyah bir gölge geçti ama bildiğiniz insan gölgesi sonra korktum pencereyi açıp baktım kimse yoktu. Çok saçma kesin rüyadır ama bir bu var.

@FalconPaw Ben yaşamadım ama annem ve babam yaşamış. Babam sabah namazına uyandıktan sonra balkondan etrafa bakıyormuş. Sonra, çok hızlı dönen bir yuvarlak bir cisim görmüş(ufo). 5 saniye sonra direkt kaybolmuş. O zamanlar kamera olmadığı için çekememiş. Annem de, öğrenci yurdundayken arkadaşlarıyla oturuyormuş. Tepelerinden yuvarlak(ufo) çok hızlı dönen bir şey geçmiş. Ve 3 saniye içinde kaybolmuş.

Geri
Yukarı