Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Arkadaşımla PC den bir şeyler izliyorduk. O zamanki hoparlör bir değişikti. Radyosu falan vardı. Farklı bir modu vardı. O moda gelince televizyondaki sesleri hoparlöre yansıtıyordu. O gün yanlışlıkla hoparlörün modunu değiştirmişim ve bundan haberim yok. Video izlerken alttan alttan adam sesleri geliyor. Alta bakıyorum bir şey yok. Her yere baktım bir şey yok. Korkmaya başladım çünkü çok garipti. Ve sonra anladım ki televizyonda konuşan İlber Ortaylı'mış o sesin sahibi. HAHAHAHAHAHA olaya bakar mısınız İlber Ortaylı'dan korkacağım hiç aklıma gelmezdi :D

Paranormal sayılmaz da halüsinasyon görmüştüm. Evde yalnız olduğum bir gün evin içinde bi' insan silüeti görmüştüm. Tam yatak odasında, simsiyah. Tabi ki aşırı korktum sonra anlaşıldı ki benim o zaman kullandığım bi' ilacın yan etkisi halüsinasyon görmekmiş. Daha o ilacı kullanmadım :D.

Babannemlerin evinde kalıyordum 10-11 yaşında falanım.
Ev müstakil bahçeli bir ev.
Arka bahçeden bir adamın yürüdüğünü gördüm saat 11 falan evde sadece teyzem babannem bir de ben varım.
Yaklaşık 5 dakika yürüdükten sonra gitti.
Ardından cam kırılma sesi duydum ödüm kopmuştu neysekı teyzem uyandı ve polis çağırdı. Ama adam ortalıkta yoktu o 5 dakika hayatımın en korkunç 2. anıydı.
Paranormal olmasa da en korkunç an ise arabayla yolculuktayken motor bir arabaya çarpmış ve ben kolu kafası cesetleri görmüştüm 2-3 hafta annem ve babamla yatmak zorunda kalmıştım.

Geçen gece 2:00 civarı. Masamla yaklaşık 2, 5-3 metre yüksekliği olan bir kitaplık var. Kitaplık büyük geliyor kitaplar üst üste. Yani düşme ihtimali yok. Birden matematik kitabım bilgisayarın ekranını sıyırarak(Allah'a şükürler olsun sıyırdı. Kitap biraz ağır düşse ekran gg olur) bilgisayarın yanına düştü. O günden beri kitap başka bir odada.

Geri
Yukarı