Yasak konusunda niye bu kadar tutarsızsınız?

244012

Hectopat
Makaleler
7
Facebook, YouTube, Instagram vs. yasaklansa çıldırırsınız ama TikTok yasaklanacak olsa seviniyorsunuz. Neden böyle iki yüzlüsünüz? Herkes aynı kafada mı olmak zorunda? İsteyen TikTok kullanmaz isteyen kullanır. Lütfen tutarlı olun.

TikTok kullanmıyorum ama bu zihniyetten de nefret ediyorum.

Ülkenin zihniyetini alt üst eden bir uygulamadan bahsediyoruz. Çocuklar saçma sapan videolar çekmekte birbirleriyle yarışıyorlar ve senin gibiler yüzünden bu normal karşılanmaya başlandı. Bunun aynı kafa da olmak ile alakası yok. Gidip Wikipedia ile Tiktok'u aynı gruba koyman senin zihniyetinin ne kadar bozuk olduğunu belli ediyor zaten. Tiktok gereksiz değil aksine zehirleyen bir uygulama. Gel sen Tiktok'un sana neler kattığını söyle ben de Wikipedia'nın bana neler kattığını söyleyeyim, var mısın?

Peki bende size birşey sorayım, İnstagram'da gündelik aktivetelerinizi paylabiliyorsunuz, Twitter'da gündemi takip edebiliyorsunuz ama TikTok'da yapılan tek şey boş videolar çekip insanlara bunları izletip takipçi artmak, daha sonrasında ise canlı yayın açıp bağırıp dilenerek canlı yayın açmak. :(

Yani bize birşeyler katmıyor bence de yasaklanmalı.

Peki bende size birşey sorayım, İnstagram'da gündelik aktivetelerinizi paylabiliyorsunuz, Twitter'da gündemi takip edebiliyorsunuz ama TikTok'da yapılan tek şey boş videolar çekip insanlara bunları izletip takipçi artmak, daha sonrasında ise canlı yayın açıp bağırıp dilenerek canlı yayın açmak. :(

Affedersiniz ama çocuklarımız bu saçma sapan hareketleri normal buluyor yavaşça. Yasaklanmalı.

Geri
Yukarı